× Diety

nie mogę schudnąć

• Algodine
  • Algodine Avatar
  • Wylogowany
  • Nowa
  • Nowa
  • Producent suplementów diety
Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44075 przez Algodine
Replied by Algodine on topic nie mogę schudnąć
Mitem jest twierdzenie, że im mniej będziemy jeść, tym więcej będziemy chudnąć, gdyż przy takim odżywianiu przemiana materii staje się bardzo wolna. Organizm odkłada wówczas na zapas, do tkanki tłuszczowej kalorie z każdego, nawet najmniejszego posiłku, gdyż chroni się przed dużym ograniczeniem dostawy nowej energii. I tak koło się zamyka, gdyż osoba mało je i nie chudnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44240 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic nie mogę schudnąć
A próbowałyście diety pudełkowej? Ja niedawno zamówiłam po raz pierwszy catering dietetyczny z Warszawy. wybrałam sobie opcję "dieta kaloryczna" 1200 kalorii. Trochę ostro jak na początek ale chce się porządnie wziąć za siebie. Zamawiam z firmy Pogotowie Dietetyczne - dania smaczne, estetyczne, dobrze zapakowane. Spróbujcie, u mnie ta dieta działa.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44252 przez halina
Replied by halina on topic nie mogę schudnąć
Ja tam wolę domową,przynajmniej wiem co jem. A kalorie to nie wszystko. Zresztą każdy ma inny metabolizm, inną aktywnośc i w efekcie inne zapotrzebowanie na kalorie.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #44341 przez Monika
Replied by Monika on topic nie mogę schudnąć
Vailess, to prawda, źle zbilansowana dieta to tylko katorga dla organizmu, bo mało tego, że się głodzimy, schodząc poniżej normy kalorycznej, to jeszcze odcinamy się od tłuszczy, a bez nich pewne witaminy nie potrafią się przyswoić. Potem Wracając do normalnego odżywiania, lub, co najgorsze, przerywamy od razu bo nie potrafiłyśmy wytrzymać dłużej, organizm stara się nadrobić braki w żywieniu i bierze to wszystko z nawiązką...
Dzięki Trenerowi i Dietetykowi Mariuszowi https://m-surma.pl/ udało mi się to zrozumieć, że bez tłuszczy nie ma możliwości na trwałe i zdrowe rezultaty, a przy tym można być naprawdę spęłnioną, jeśli chodzi o jedzenie, bo nie liczymy kalorii, tylko jemy tyle, aby poczuć sytość.
Schudłam łącznie 9 kg bez żadnych wyrzeczeń, a mój plan był tylko 5 mniej i czuję się rewelacyjnie.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44691 przez babka8
Replied by babka8 on topic nie mogę schudnąć
Uważajcie z tym odchudzaniem bo ja nabawiłam się przez to strasznych problemów,robiłam to totalnie nieodpowiedzialnie poprostu bardzo mało jadłam I tym samym bardzo rozregulowałam sobie metabolizm,pozniej zaczęły się problem z wypróżnianiem bo niestety rozleniwiłam tez moje jelitka herbatkami które mi miały pomagac.
Na szczescie moja siostra jest dietetyczką I jak opowiedziałam jej o moich dolegliwościach to rozpisała mi dietke ale tez poleciła Dicopeg 10g I po kilku dniach wszystko wróciło do normy.Zatem moja rada zanim zaczniecie jakąś dietę zasięgnijcie prosze opini kogos z doświadczeniem

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #44700 przez jjusti18
Replied by jjusti18 on topic nie mogę schudnąć
Hejka wszystkim,
ja osobiście uważam, że jeżeli ktoś chce schudnąć powinien zmienić nawyki żywieniowe, ograniczyć np. cukier, a więcej pić wody. No i przede wszystkim powinien zacząć ćwiczyć, bo trening to ważny aspekt nie tylko dla urody, ale również zdrowia. Tutaj znajdziecie więcej porad:

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #45491 przez gastronautka
Replied by gastronautka on topic nie mogę schudnąć
Też długo nie udawalo mi się schudnąć, aż zmieniłam chyba każdy nawyk żywieniowy. Nawet na weselu poprosiłam o jakiś nietłusty catering Kraków ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena