× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #38837 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic nie mogę schudnąć

malgosiaczek napisał: Mnie gubia slodycze:/ niestety nie potrafie sie powstrzymac i jak juz zaczne czekolade, najlepiej ta z 'okienkiem', to juz cala leci:/ Wiem, ze nie powinnam, ale to silniejsze ode mnie:/
Nie mam pojecia jak powstrzymac apetyt na slodycze- moze ktoras z Was doradzi?;/

Ze mnie też nie lada łakomczuszek jest i nie raz zdarzało się, że nie oparłam się kolejnej słodkiej czekoladce. Spróbuj naturalnych preparatów zmniejszających łaknienie i powodujących uczucie sytości. Jest to na przykład Napolinia Max zawierająca miedzy innymi duże ilości błonnika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #39346 przez slejsza
Replied by slejsza on topic O:nie mogę schudnąć
ja swego czasu miałam tak że przez pierwsze miesiace chudłam szybko, a potem miałam kilkumiesieczny zastój. Nie pomagały zmiejszone porcje jedzenia, nie pomagał kupiony na promocji nowy orbitrek i wylewane na nim siódme poty. Nie pomagało nic. Poza czasem. Minęły 2 miesiace, gdzie nie straciłam nawet kilograma i na nowo ruszyła waga. Schudłam łacznie już 18 kg

• Sieć Diagnostyka
  • Sieć Diagnostyka Avatar
  • Wylogowany
  • Nowa
  • Nowa
  • Prowadzący sieć laboratoriów
Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #39931 przez Sieć Diagnostyka
Replied by Sieć Diagnostyka on topic nie mogę schudnąć
Pierwszym etapem odchudzania powinno być wykonanie, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, badań laboratoryjnych. Podstawowe to ogólne krwi i moczu, lipidogram, badanie poziomu cukru, magnezu, wątroby i dróg żółciowych, hormonów, a także badania pod kątem nietolerancji pokarmowej. Rozszerzone z kolei dotyczyć mogą witaminy D3, homocysteiny, hemoglobiny glikowanej (pod kątem cukrzycy), poziomu elektrolitów, żelaza, wapnia i kwasu foliowego.

http://www.zyjzdrowo.diag.pl/

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #39939 przez halina
Replied by halina on topic nie mogę schudnąć
A dlaczego akurat w sieci Diagnostyka? Inne laboratoria nie robią takich badań?

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #39945 przez Kerista
Replied by Kerista on topic nie mogę schudnąć
Musisz się wziąć za siebie i zbudować samozaparcie. Nie ma nic za darmo. Możesz stosować suplementy np therm line fast ale treningi , cwiczenia i dieta jest równie ważna co takie tabletki. Myślę , że wynajecie trenera personalnego będzie dobrym pomysłem dla Ciebie.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40072 przez lornoo
Replied by lornoo on topic nie mogę schudnąć
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wynajęcie takiego trenera jednak trochę kosztuje...

Nie bądź zbyt słodki, bo cię zjedzą; nie bądź zbyt gorzki – bo cię wyplują.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #40132 przez Lotta
Replied by Lotta on topic nie mogę schudnąć
Bardzo długo tak miałam, mój Boże, jakie ja przeżywałam męczarnie! Dopiero jak zaczęłam stosować dietę lekkostrawną to coś się naprawdę ruszyło i mogę powiedzieć- odpukując w niemalowane drewno- że osiągnęłam wagę idealną ;) Te 3- 4 kg wydaje mi się błahostką, ja miałam do zrzucenia 15 :sick:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena