× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36358 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic nie mogę schudnąć
Ja próbowałam już chyba wszystkich diet ikończyło się to zawsze tak samo- efektem jojo :/ Szkoda gadać, przez co przechodziłam. Moja koleżanka o podobnych problemach poszła do dietetyczki i mnie też tam zapisała ponieważ sama bym nie poszła ;) i od tego czasu chodzę do Arkadii Spa w Opolu. Co ciekawe nie tyję tak jak wtedy gry robiłam odstępstwa np. na święta albo wyjazd gdzie można sobie pofolgować :)

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36368 przez nata
Replied by nata on topic nie mogę schudnąć
A teraz chodzisz do dietetyczki i odstępstwa od diety już ci nie przeszkadzają? ;)

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36794 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic nie mogę schudnąć
Niestety odchudzanie to ciężka praca, wiem coś o tym. Ja zrezygnowałam z pieczywa na rzecz chleba PFV. Nie wiem czy o nim słyszałyście ? Ma niski indeks glikemiczny i blokuje wchłanianie cukru. Robi się go bez użycia mąki zbożowej, ze zmielonych kriogenicznie naturalnych surowców roślinnych – blokerów cukru: fasoli mung, białej fasoli, otrąb pszennych i otrąb owsianych. Kupuję takie mieszanki specjalne i robię go w domu. Jest naprawdę smaczny.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36829 przez viollettaa34
Replied by viollettaa34 on topic nie mogę schudnąć
Ja też mam problem ze schudnięciem niestety :( Kiedyś schudłam, następnie dużo przeszłam i waga znacząco się podwyższyła i teraz niestety w dalszym ciągu mam ten problem. Niestety nie potrafię schudnąć a odżywiam się bardzo zdrowo.

ciekawe informacje - medycyna niekonwecjonalna

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36832 przez halina
Replied by halina on topic nie mogę schudnąć
Można zdrowo odżywiać się ale jeść za dużo albo za późno. A nie podjadasz między posiłkami?

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36843 przez magdalupek
Replied by magdalupek on topic nie mogę schudnąć
Tak, jak napisała poprzedniczka: najważniejsze zdrowe odżywianie i nie podjadanie;)

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #37436 przez Izabela65
Replied by Izabela65 on topic nie mogę schudnąć
Też bardzo długo nie mogłam schudnąć, nie pomagało nic, żadne cuda :unsure: . Wszystko zmieniło się jak (ze względu na okoliczności życiowe) zaczęłam mieć więcej czasu dla siebie i przestałam odchudzać się na siłę. Wtedy też zaczęłam stosować dietę śródziemnomorską i najprawdopodobniej ona mi najbardziej pomogła.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena