× Diety

nie mogę schudnąć

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12974 przez renia77
nie mogę schudnąć was created by renia77
Trochę mnie za dużo tu i tam i przydałoby się stracić 3-4 kg, ale nie udaje mi się. :( Próbowałam już kilku diet i stwierdzam, że to bez sensu, bo zawsze jest jojo. Teraz nie jestem na konkretnej diecie ale uważam co jem, odstawiłam praktycznie cukier,ograniczyłam tłuszcz, ale waga stoi w miejscu jakby się zepsuła. :( No i ćwiczę oczywiście. Wydaje mi się, że mój metabolizm zaciął się i za mało spalam. :S Macie tak samo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12983 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:nie mogę schudnąć
Za wolno spalasz albo za dużo jesz. Spróbuj przez kilka dni notować KAŻDY kęs i potem policz ile to było kalorii. Założę się, że zdziwisz się. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #12993 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:nie mogę schudnąć
Myślę, że to pierwsze, bo jem naprawdę mało. Ale spróbuję zapisywać wszystko dla upewnienia się. Tylko jak doliczyć się tych kalorii, na większości produktów nie podają ich. :S

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #12995 przez Teresa Stachurska
Replied by Teresa Stachurska on topic O:nie mogę schudnąć
Jeśli skutecznie, bez efektu jo-jo i strat psychofizycznych to - www.stachurska.eu/?p=2858

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #13028 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:nie mogę schudnąć
Obawiam się Tereso, że ta dieta tłuszczowa nie dla mnie, mnie po prostu robi się niedobrze od tłuszczu. ;) Chyba zabiorę się za intensywniejsze ćwiczenia, bo jak tak przyglądam się swojej sylwetce w lustrze to widzę, że jestem okropna grucha, za szeroka talia, pupa i brzuch a reszta jest OK. :huh:

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #13029 przez Teresa Stachurska
Replied by Teresa Stachurska on topic O:nie mogę schudnąć
Łatwo sprawdzić: od tłuszczu się nie tyje. Tyje się od nadmiaru węglowodanów i od/lub nadmiaru białka. Jednak ani białka, ani węglowodanów nie można odstawić zupełnie gdyż poważne kłopoty są nieuniknione. Istotne, że na wysokotłuszczowej diecie nie ma jo-jo.

Proponuję zrobić jajecznicę z jednego jajka i 3 żółtek (trzy żółtka objętościowo to tyle co jedno jajko) na maśle plus duży pomidor, na drugi posiłek zjeść 100 g twarogu tłustego ze 100 g mascarpone, albo śmietany 36 % z 10 dag pokrojonych truskawek, na trzeci kubeczek greckiego jogurtu i jutro sprawdzić ile przybyło. Można dla próby i cały tydzień tak jadać.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #13044 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:nie mogę schudnąć
No to u mnie to chyba nadal za dużo węglowodanów. A ta dieta tłuszczowa to dla każdego?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena