× Diety

DIETA WARZYWNA

• monika
  • Gość
  • Gość
9 lata 4 miesiąc temu #12761 przez monika
Replied by monika on topic O:DIETA WARZYWNA
Warzywa, jak wiadomo są zalecane do każdego posiłku. Na szczęście dziś mamy dostęp do takiej różnorodności gatunkow i form przygotowania, że jedzenie warzyw może być przyjemnością nawet dla tych, którzy z założenia za nimi nie przepadają. Ja osobiście - zgadzając się z pzredmówczynią - jestem fanką postaci twarogowo-warzywnej i nawet przygotowuje takie śnaidanie do pracy, mimo, że łatwiej byłoby zabrać kajzerkę z szynką. Ale wysiłek popłaca :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12783 przez Nadia32
Replied by Nadia32 on topic O:DIETA WARZYWNA
Ja jestem leniwa, zwłaszcza rano, kiedy każda minuta w łóżku jest cenna, dlatego kupuję twarożki z warzywami w sklepach z małym zapasem, różne smaki i co rano przed wyjściem zjadam.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12790 przez mexes
Replied by mexes on topic O:DIETA WARZYWNA
można sobie tak ułatwiać życie. a propos: jest w sklepach twarożek z wkrojonymi ogórkami kiszonymi i ostatnio wykorzystałam go do przygotowania swojej wersji tzaziki - nałozyłam tenże twarożek na tost i doprawiłam solą, pieprzem i sokiem z cytryny - tzaziki w 3 minuty!

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12799 przez Inka
Replied by Inka on topic O:DIETA WARZYWNA
Jeśli chodzi o twarożki to nie ma to jak własnoręcznie przygotowany w domu. Tj sam twaróg może być kupny, ale warzywka świeżo pokrojone i wymieszane z twarogiem tuż przed spożyciem. A twaróg z warzywami z pojemniczka? Hmm ... jak sobie pomyślę ile czasu minęło od krojenia tych warzyw to jednak wolę poświęcić 5 minut na własnoręczne pokrojenie, nawet rano gdy spieszę się. A warzywka myję wieczorem i czekają w pojemniczku w lodówce na pokrojenie rano. :)

Ciesz się życiem, póki możesz

• Sonia
  • Gość
  • Gość
9 lata 4 miesiąc temu #12807 przez Sonia
Replied by Sonia on topic O:DIETA WARZYWNA
katarina87 napisał:

marchewka faktycznie jest, ja mogę ją pod każdą postacią zajadać
a macie jakieś fajne przepisy na ogórki? czy standardowo jecie je w sałatce wiosennej bądź z jako mizerię?

Ogórki tylko osobno, czyli w postaci mizerii, bo niszczą wit C z innych warzyw. Ale ja lubie dodatek ogórka po prostu do kanapki, wtedy kroję w słupki i takie podjadam.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12833 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:DIETA WARZYWNA
mexes napisał:

można sobie tak ułatwiać życie. a propos: jest w sklepach twarożek z wkrojonymi ogórkami kiszonymi i ostatnio wykorzystałam go do przygotowania swojej wersji tzaziki - nałozyłam tenże twarożek na tost i doprawiłam solą, pieprzem i sokiem z cytryny - tzaziki w 3 minuty!

Twarożek z ogórkiem kiszonym ... nigdy na to nie wpadłabym. Ale dziś rano zrobiłam taki twarożek na śniadanie i ... całkiem dobre. :laugh:

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #12843 przez halina
Replied by halina on topic O:DIETA WARZYWNA
Agnicha, a jak drobno kroiłaś tego ogórka? Próbowałam robic taki twarożek, ale niezbyt mi smakował, moze dlatego, że teraz ogórki kiszone nie za bardzo mi leżą. :S Może z małosolnym byłby lepszy? A może za grubo go pokroiłam?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena