× Diety

suplementy

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35526 przez bogna
Replied by bogna on topic suplementy
Celinko, a skąd masz składniki i wiesz ile czego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35529 przez celine
Replied by celine on topic suplementy
Kupuję po prostu cytrynian magnezu w magicznyogrod.pl i napełniam kapsułki. Ilość podejrzałam na aptecznych suplementach.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35530 przez bogna
Replied by bogna on topic suplementy
A witamina B6? Jest potrzebna do przyswajania magnezu i dlatego jest we wszystkich suplementach magnezowych.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35532 przez celine
Bogna, ten problem rozwiązałam w prosty sposób. Po prostu razem z magnezem łykam tabletkę B complex. Mogłabym kupić samą b6 ale b complex prosciej.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35533 przez sylwia
Replied by sylwia on topic suplementy
Przepraszam celine, a czemu sama robisz te kapsułki z magnezem skoro w aptece jest taki wybór suplementów magnezowych? No i podobno chelat magnezu jest bardziej przyswajalny.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35554 przez celine

sylwia napisał: Przepraszam celine, a czemu sama robisz te kapsułki z magnezem skoro w aptece jest taki wybór suplementów magnezowych? No i podobno chelat magnezu jest bardziej przyswajalny.

Z tego co ja czytałam to chelat jest kontrowersyjny, jedni twierdzą, że jest najlepiej przyswajalny, inni że wcale nie. Diabli wiedzą. :huh: A cytrynian jest niekontrowersyjny i wszyscy potwierdzają, że jest dobrze przyswajalny. I co ważniejsze moje kapsułki są łatwe do łykania i nie leżą na żoładku jak te suplementy z apteki. A przy okazji zdecydowanie taniej wychodzi. :)

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #35795 przez zdrowa
Replied by zdrowa on topic suplementy
ja używam tylko tych naturalnych, zdrowych środków np. czystek,, młody jęczmień czy ostropest plamisty w zależności od potrzeb i te polecam, reszta to czysta trująca chemia

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena