× Diety

suplementy

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23586 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic suplementy
Tak, witamina D to chyba jedyna, której nam może zimą brakować. Najbezpieczniej chyba przez zimę zażywać zwykły tran.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23608 przez matylda
Replied by matylda on topic suplementy
Jedyna jeśli w miarę prawidłowo odżywiamy się, nie pijemy za dużo kawy czy alkoholu i nie stresujemy się.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23632 przez petitka
Replied by petitka on topic suplementy

olga napisał: A swoją drogą zimą warto brać wit. d, bo tej podobno nam wszystkim brakuje.

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Jeśli w lecie przebywam dużo na słońcu a i w zimie nie stronię od spacerów na dworze i na dodatek jem dużo ryb to witaminy D nie powinno mi brakować.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #32921 przez katarzyna
Odświeżam temat suplementów, bo o tej porze są intensywnie reklamowane wszędzie. I bardzo bawią mnie reklamy magnezu a właściwie walka między producentami. Jak jeden przekonuje, że jego najlepszy, bo ma najwiecej magnezu, to drugi zaraz reklamuje, że ilość się nie liczy tylko przyswajalność, a trzeci na to, że przyswajalność nie jest waźna tylko wchłanialność itd itd. Tylko nagrać wszystkich i kabaret gotowy. :laugh:

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #32923 przez petitka
Replied by petitka on topic suplementy
Fakt. Wszystkie te suplementy są takie same więc producenci chcą jakoś się wyróżnić, bo teraz to dla nich czas żniw.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33315 przez luksia
Replied by luksia on topic suplementy
Ja stawiam głównie na naturalne suplementy. Mam uczulenie na tą wszędobylską chemię, która atakuje nas dosłownie z każdej strony. Polecam kupić sobie sok z aloesu. Jest to w 100% naturalny środek. Piję od jakiegoś czasu i widzę jak dobry wpływ ma na mój organizm. Oczyszcza z toksyn, poprawia trawienie.Warto jest połączyć go z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami .Można wtedy bez zbędnego wysiłku zrzucić kilka kilogramów.
Najlepszy jest chyba Aloe Live Bio. Porównałam sobie z innymi tego typu sokami i jedynie ten zawiera w 100% sok z aloesu bez żadnych wspomagaczy. Dodatkowo jest słodzony stewią a nie cukrem.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33321 przez katarzyna
Luksia, a ile tego soku pijesz dziennie?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena