× Diety

suplementy

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14718 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:suplementy
cybernetyczna napisał:

[
a co do urody Polek ;) to jasne, że sporo leży w naturze ale jednak w porównaniu z kobietami z innych krajów, jesteśmy mocno zadbane, w sensie cały czas staramy się być piękniejsze, bo wydaje się nam, że nie jesteśmy wystarczająco ładne, a okazuje się, że właśnie jesteśmy ;) wiecie o co mi chodzi?;) trochę o nasze niedocenianie się...;)

Masz rację, ale wydaje mi się że czasami przesadzamy z tym dbaniem o siebie a zwłaszcza przywiązaniem do markowych kosmetyków i ciuchów. Tak jakbyśmy same uważały, że kobieta to tylko uroda. I potem faceci tak nas traktują. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14750 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:suplementy
Atuiza, ja gdzieś czytałam o tej jagodzie acai, oczywiście same superlatywy, ale to był tekst reklamowy. ;) A swoje dobroczynne właściwości zawdzięcza przeciwutleniaczom, tak jak inne prozdrowotne jagody, np goji, nasze czarne jagody czy owoce noni. Nie dajmy się więc zwariować, że tylko ten konkretny suplement tak działa. No ale jeśli akurat po tym suplemencie czujesz się lepiej i piękniej to go bierz oczywiście. :)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14782 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:suplementy
zuzaa napisał:

Masz rację, ale wydaje mi się że czasami przesadzamy z tym dbaniem o siebie a zwłaszcza przywiązaniem do markowych kosmetyków i ciuchów. Tak jakbyśmy same uważały, że kobieta to tylko uroda. I potem faceci tak nas traktują. ;)

Masz rację - jeśli dziewczyna kreuje siebie na osobę, która chce świetnie wyglądać, to tak będzie odbierana przez facetów... Jeśli za swój główny atut uznaję mój wygląd (i markowe ciuchy, jakie noszę, i świetne kosmetyki, jakich używam), to nic dziwnego, że inni traktują mnie przedmiotowo, skoro ja sama siebie tak traktuję, prawda? Ale co innego dbanie o siebie, a co innego przesadne podkreślanie ogromnej wagi wyglądu... To pierwsze - tak, to drugie - zdecydowanie jestem na nie ;).

katarzyna napisał:

Atuiza, ja gdzieś czytałam o tej jagodzie acai, oczywiście same superlatywy, ale to był tekst reklamowy.

No wiem właśnie, że w tekstach reklamowych nie można liczyć na obiektywizm i jakieś racjonalne argumenty, bo wiadomo, że zależy im na pokazaniu samych superlatyw, ale faktycznie po tym acai berry czuję się zdrowsza i piękniejsza (chociaż nie uważam tego za swój główny atut - tak podkreślę dla wszystkich na forum;)), więc sobie jem. Ale jasne, że pewnie chodzi ogólnie o dobroczynne właściwości tej jagódki acai, swoją drogą zastanawiam się, czy ona jako owoc jest dostępna u nas w Polsce?

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14787 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:suplementy
Acai to chyba jakaś palma więc u nas nie może być uprawiana, a jej owoce są nietrwałe więc dlatego nie ma ich u nas w stanie świeżym. Ale goji podobno można u nas uprawiać i nawet widziałam na allegro sadzonki i nasiona.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• Zofia Tychy
  • Gość
  • Gość
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #15727 przez Zofia Tychy
Replied by Zofia Tychy on topic O:suplementy
Ja sama zakupiłam niedawno tabletki na odchudzanie
opakowanie i testuje na razie 2 tygodnie i są już pierwsze efekty także jestem zadowolona z zakupu.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #15757 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:suplementy
A zauważyłyście te szaleńcze reklamy różnych suplementów na święta? Jakby to miał być najlepszy prezent pod choinkę. Paranoja kompletna. :(

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #15763 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:suplementy
A ja myślę, że jakieś extra suplementy mogą być lepszym prezentem niż kolejny krawat czy skarpety. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena