× Diety

suplementy

Więcej
9 lata 4 dni temu #14544 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:suplementy
Widzę, że na forum ogólnie nagonka na suplementy, odświeżając temat chciałam powiedzieć, że wiadomo, że jak ktoś stosuje zróżnicowaną dietę, to w ogóle nie potrzebuje żadnych dodatkowych witamin czy suplementów, ale jednak przy odchudzaniu wiele składników odżywczych się ogranicza, często rezygnujemy z wielu potraw - więc chyba logiczne, że te braki trzeba uzupełnić? Ja brałam sobie podczas odchudzania Acai Berry, bo stwierdziłam, że przydałoby mi się coś na przyspieszenie metabolizmu no i jednak zawsze jakieś dodatkowe substancje odżywcze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Marek
  • Gość
  • Gość
9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #14570 przez Marek
Replied by Marek on topic O:suplementy
Samo prawidłowe odżywianie to trochę za mało. Tym bardziej, że pokarm, który kupujemy jest tyle razy przetworzony, że jego wartość odżywcza jest praktycznie żadna. Dlatego w tym momencie niezbędne są różnego rodzaju suplementy uzupełniające braki minerałów i pierwiastków w naszym organiźmie.
Ja osobiście polecam takie preparaty jak ALVEO i ONYX. Sam je stosuję. Oprócz tego, że uzupełniają braki minerałów w organiźmie, to jeszcze ich spożywanie powoduje, że praktycznie choroby mnie się nie czepiają.

Więcej
9 lata 2 dni temu #14581 przez matylda
Replied by matylda on topic O:suplementy
Bez przesady, suplementy wcale nie są potrzebne jeśli tylko w miare zdrowo odżywiamy się. Nawet jeśli mądrze odchudzamy się to też nic dodatkowo nie potrzebujemy. Koncerny produkujące suplementy i ich obłędne reklamy wciskają nam kit do głów, przekonując, że bez suplementów (oczywiście konkretnej marki ;) ) czeka nas tylko grób. Nie dajmy się zwariować, i tak jesteśmy już największym per capita konsumentem suplementów na świecie. ;)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14660 przez karolina
Replied by karolina on topic O:suplementy
Święta prawda, Matyldo!

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14678 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:suplementy
matylda napisał:

Nie dajmy się zwariować, i tak jesteśmy już największym per capita konsumentem suplementów na świecie. ;)

W sensie Polacy są największym na osobę konsumentem suplementów na świecie? Wiesz, jeśli weźmiesz pod uwagę, jak wyglądają Brytyjki czy Amerykanki, to może jest w tym sens, bo jak wiadomo, polskie kobiety są najpiękniejsze na świecie ;). A bardziej serio, to oczywiście - jeśli ktoś wygląda dobrze i zdrowo się odżywia, to nie potrzebuje, ale niektórzy naprawdę mają problemy ze schudnięciem, i nie mówię o ludziach, którzy całe dnie spędzają przed TV i nie mogą schudnąć, tylko o tych, którzy mimo ogromnych starań, nie widzą efektów. Ja widzę po sobie, że jak zaczęłam brać ten Acai Berry 900, to układ pokarmowy szybciej zaczął mi działać, metabolizm się przyspieszył, więc chodzi o konkretne działanie, chociaż oczywiście - zgadzam się z opinią, że jak komuś organizm działa idealnie, to nie potrzebuje wspomagaczy... Zgadzam się też całkowicie, że nie powinniśmy dać się zwariować i z głową podchodzić do odchudzania i ogólnego dbania o siebie.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14693 przez petitka
Replied by petitka on topic O:suplementy
Ja też gdzieś czytałam, że Polacy a właściwie to chyba Polki konsumują najwięcej suplementów i wszelkiego rodzaju odżywek. I wcale nie dlatego są takie piękne, uroda to taka słowiańska natura, zawsze Polki uważane były za urodziwe, nawet w PRL gdy źle się odzywiałyśmy i o żadnych suplementach nie było mowy. Teraz bierzemy suplementy ulegając reklamom i chyba bardziej nas zatruwają niż pomagają. ;)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #14701 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic O:suplementy
atuiza napisał:

Ja widzę po sobie, że jak zaczęłam brać ten Acai Berry 900, to układ pokarmowy szybciej zaczął mi działać, metabolizm się przyspieszył, więc chodzi o konkretne działanie, chociaż oczywiście - zgadzam się z opinią, że jak komuś organizm działa idealnie, to nie potrzebuje wspomagaczy...

no dla mnie to jest właśnie sedno sprawy - jak coś komuś służy to niech sobie je, a jak ktoś rzeczywiście nie potrzebuje - to jeszcze lepiej, znaczy, że jest zupełnie zdrowy i nie chce nic zmieniać w swoim organizmie czy ciele ;) a tak na marginesie to sporo dobrych opinii słyszałam o tym środku, który bierzesz atuiza, jeśli działa tak konkretnie, jak mówisz, to coś musi być na rzeczy.

a co do urody Polek ;) to jasne, że sporo leży w naturze ale jednak w porównaniu z kobietami z innych krajów, jesteśmy mocno zadbane, w sensie cały czas staramy się być piękniejsze, bo wydaje się nam, że nie jesteśmy wystarczająco ładne, a okazuje się, że właśnie jesteśmy ;) wiecie o co mi chodzi?;) trochę o nasze niedocenianie się...;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena