× Diety

suplementy

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12111 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:suplementy
A wiesz, że o tej herbatce z miodem i cytryną już myślałam. Kiedyś robiłam taką typową na przeziębienia czyli i z imbirem i czosnkiem, ale zapobiegawczo to trochę na wyrost. A z miodem i cytryną można popijać spoko profilaktycznie. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12120 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:suplementy
Ja, Mniamku praktycznie nie kupuje suplementów. Czasami zdarza mi się kupić jedno opakowanie jak jestem mocno zapracowana, zwłaszcza na przedwiośniu i czuje się w dołku, ale zazwyczaj nie zużywam go do końca i muszę wyrzucić, bo traci ważność. ;) I na pewno nie kieruję się reklamą, tylko czytam uważnie skład. Zazwyczaj wybieram te, które mają więcej magnezu i wit z grupy B, bo tych mi chyba czasami brakuje.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12147 przez paulina
Replied by paulina on topic O:suplementy
Ja właśnie ostatnio jestem zmęczona i nie mam sił na nic. Myślę, że to związane jest z przedwiośniem. Myślisz, że jakieś witaminy pomogłyby?

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12179 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:suplementy
Możesz spróbować, czasami taka dawka uderzeniowa pomaga, zwłaszcza jak nie jesteś przyzwyczajona do suplementów. wybieraj te z dużą ilością wit. B i magnezu, bo zazwyczaj tego brakuje najwcześniej, przynajmniej u mnie.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12192 przez matylda
Replied by matylda on topic O:suplementy
Dziewczyny, lepiej spożywać regularnie kiełki, wtedy suplementy nie będą potrzebne. Ja kiedyś na przedwiośniu też miałam potrzebę suplementacji witaminowej, ale odkąd robię kiełki nie wiem co to wiosenne osłabienie. ;)

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12230 przez margot
Replied by margot on topic O:suplementy
Popieram kiełki, i wcale nie trzeba dużo ich jeść, wystarczy 1-2 łyżki dziennie. Ja jadam je regularnie całą zimę aż do późnej wiosny.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12243 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:suplementy
Zgadzam się z Wami co do kiełków. Ja wprawdzie jem je nieregularnie, ale nie mam potrzeby brania dodatkowo suplementów. Myślę, że to dlatego, że generalnie prawidłowo odżywiam się. :) A z reklam wynikałoby, że suplementy witaminowe i odchudzające to środki pierwszej potrzeby, jak powietrze do oddychania. :dry:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena