× Diety

suplementy

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu - 2 lata 7 miesiąc temu #48302 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic suplementy
Dlatego dobrze jest o tym więcej poczytać nim kupicie suplement. Ja najpierw starałam się poznać opinie osób, które też go stosowały. Dopiero potem podjęłam decyzję. Akurat o nim słyszałam wiele dobrego. Chociaż wiadomo, że każdy będzie preferował inny sposób odchudzania. Jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany spróbowaniem tego suplementu zostawiam wam link: ja się nie zawiodłam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48310 przez kobiecosc10
Replied by kobiecosc10 on topic suplementy
Zgodzę sie z tym, że nadmiar kawy może wypłukiwać wszelkie minerały z organizmu, dlatego ja od pewnego czasu zaczęłam zastępować kawę yerbą. Tak samo pobudza i jest zdrowsza. Ale raz za czasu kawy sie napiję, dla samego smaku choćby. :)

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48347 przez telinka
Replied by telinka on topic suplementy
Yerba też jest chyba moczopędna, więc też wypłukuje minerały. Może w mniejszym stopniu niż kawa, ale jednak.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #53373 przez Kamila
Replied by Kamila on topic suplementy
Akurat yerba jest o tyle lepsza od kawy, że nie wypłukuje magnezu.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #53378 przez telinka
Replied by telinka on topic suplementy
Jeśli jest moczopędna to wypłukuje, nie ma cudów. Ale nie tak jak kawa i poza tym ma chyba więcej walorów zdrowotnych niż kawa.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #53380 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic suplementy

telinka napisał: Jeśli jest moczopędna to wypłukuje, nie ma cudów. Ale nie tak jak kawa i poza tym ma chyba więcej walorów zdrowotnych niż kawa.

Tydzien temu ogladalem TV..Tu czesto robia badania wszystkiego i poznym wieczorem naukowo profesor dr..wyjasnial wlasnie temat suplementow..za glowe sie lapalem a sam profesor tlumaczyl i smial sie doslownie jak ludzie sa nabijani w butelke.
Jeden tylko przyklad podam suplement wit..B6 czy B12..i wszystko inne co w aptekach...to jest ZERO !! Nic nie moze pomoc..choc ludzie wierza ze pomaga ale to psychika..3 godziny nawet bez slonca organizm produkuje sam wit.B 6 czy 12..wszystko..okolo 0,3 .
A B6 i inne maja tek witaminy co kupujemy ponad 100 razy mniej nic to co nam swiatlo daje w krotkim czasie.tylko 0,02..z wszystkim tak jest cynki zalaza etr.. kupujac kazdy suplement bez wyjatku dalemy komus prezencik finansowy za nic..naprawde lepiej dac miesiecznie komus biednemu na ulicy te zlotoweczki bedzie wdzieczny i Bozia poblogoslawi

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #53385 przez pauladra
Replied by pauladra on topic suplementy
Tadeusz, wszyscy wiemy że w przypadku wielu suplementów zawartość deklarowana przez producenta a faktyczna zawartość to dwie różne rzeczy. Ale to co piszesz to jest przegięcie pały w drugą stronę. Nie wszystkie suplementy to przysłowiowy gips w tabletkach.;) I nie zawsze są one zażywane bez potrzeby. Są przypadki, w których trzeba się suplementować bo np z powodu jakiejś choroby czy leków, źle przyswajamy jakiś składnik. Przykładem mogą być leki moczopędne zalecane przy nadciśnieniu które wypłukują elektrolity czy choroba jelit uniemożliwiająca przyswajanie wit. B12.
Ale faktem jest, że na ogół przesadzamy z suplementami i bierzemy je bez potrzeby, tak "na wszelki wypadek".

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena