× Diety

suplementy

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48047 przez julka
Replied by julka on topic suplementy

kratka napisał: A czy czasem nadmiar kawy nie sprawia, że to wszystko się wypłukuje z naszego organizmu? Oczywiście nadmiar, a nie jedna czy tam dwie filiżanki. :)

Nie tylko nadmiar kawy wypłukuje minerały, cukier też, nie mówiąc już o fajkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu - 2 lata 7 miesiąc temu #48103 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic suplementy
Ja używałam Berratora i byłam zadowolona z jego działania. Przy stosowaniu starałam się kontrolować moje zdrowie i nie zauważyłam skutków ubocznych. Wszystkie badania były w normie. Miałam nawet wrażenie, że czuje się po nim lepiej, a nawet wyglądam korzystniej. Na pewno pomógł mi zredukować cellulit co akurat jest super bo miałam z tym spory problem. Zawsze warto jednak poczytać na ten temat: biegamy.pl/diety/berrator-jak-stosowac-oraz-gdzie-kupic tu jest opisany jego skład, który jest ciekawie zbilansowany oraz działanie.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48120 przez pauladra
Replied by pauladra on topic suplementy
Z wszelkimi suplementami jest jeden zasadniczy problem. Chodzi o to, że nikt nie kontroluje co te suplementy zawierają i na dobrą sprawę nie wiadomo czy nie łykamy tabletek z gipsu. A płacimy za nie krocie. I nic dziwnego, że na rynku jest tylu producentów suplementów.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48130 przez julka
Replied by julka on topic suplementy
I przybywa nowych producentów, coraz sprawniejszych w marketingu. Inwestują w maszyny do tabletkowania czy kapsułkowania, wsypują do maszyny jakiś proszek z Chin, uruchamiają marketing i biznes hula. A my dajemy się nabierać na te ich sztuczki marketingowe.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48148 przez bogna
Replied by bogna on topic suplementy
Dlatego jeśli już decydować się na suplementy to wybierać te renomowanych firm, którym negatywne opinie mogą bardzo zaszkodzić.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48184 przez telinka
Replied by telinka on topic suplementy
A mniejszej firmie nie zaszkodzą?

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48277 przez bogna
Replied by bogna on topic suplementy
Małej firmie negatywne opinie też zaszkodzą. Ale taka firma-krzak zwinie manatki i zarejestruje firmę pod nową nazwą. A taka ze znaną marką musi przełknąć tę żabę i namęczyć się, by nadrobić straty wizerunkowe.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena