× Diety

suplementy

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47727 przez woooonga
Replied by woooonga on topic suplementy
jedynym suplementem diety jaki stosuje to raz w tygodniu dicopeg żeby wyregulować pracę jelit bo niestety nie pracują jak powinny. tak to uważam że suplementy diety są zbędne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47741 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic suplementy
Każdy ma inne potrzeby. Mnie nie są potrzebne żadne suplementy na jelita, ale w zimie muszę brać witaminę D z powodu smogu, który nie przepuszcza promieni słonecznych.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu - 2 lata 8 miesiąc temu #47843 przez kratka
Replied by kratka on topic suplementy
Ja jestem stałym bywalcem sklepu BionaturalFit mają bogaty wybór suplementów diety. Nie biorę ich jakoś super często, wystarczą mi witaminki, ale w okresie zachorowań trochę podbudowuję nimi swój organizm. Ceny są przystępne i jest w czym wybierać. Warto jednak pamiętać, że nie ma co przesadzać z ilością suplementów, bo za chwilę będziemy się składać z samych tabletek... ;)

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47851 przez matylda
Replied by matylda on topic suplementy
Witaminki to ja mam z warzyw i owoców, muszę tylko uzupełniać magnez. Cały czas myślałam, że po prostu źle go przyswajam ale chyba chodzi o to, że spożywam dużo produktów mlecznych a muszą być zachowane odpowiednie proporcje między wapniem i magnezem.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47854 przez kratka
Replied by kratka on topic suplementy
A czy czasem nadmiar kawy nie sprawia, że to wszystko się wypłukuje z naszego organizmu? Oczywiście nadmiar, a nie jedna czy tam dwie filiżanki. :)

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47859 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic suplementy
Matyldo, nie wiem jak u ciebie wygląda sprawa magnezu, ale faktem jest, że powinna być zachowana równowaga między wszystkimi minerałami i witaminami. Jak masz za dużo wapnia to nie tylko magnezu ci będzie brakować ale i cynku, selenu, miedzi ....

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47866 przez jagna
Replied by jagna on topic suplementy
No właśnie, z niczym nie można przesadzać.

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena