× Diety

suplementy

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44376 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic suplementy
Czytałam, że NIK kontrolował niektóre suplementy m.in. probiotyki i znalazł takie, które zawierają złe bakterie, w tym bakterie kałowe. I co? Nic, te probiotyki dalej są sprzedawane. :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44379 przez matylda
Replied by matylda on topic suplementy
Probiotyki są ważne, bo każdy czasem bierze antybiotyk. A nie pamiętasz jakie to te felerne probiotyki? Konkretnie jakiej firmy?

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44412 przez katarzyna
Sama jestem ciekawa. Ale nie podawali marki ani producenta. A szkoda.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #44451 przez Adamila021
Replied by Adamila021 on topic suplementy
też ostatnio szukałam suplementów i witamin dla mojego dziecka. Na szczęście teraz nie jest to takie trudne ponieważ jest duży wybór i dzieci już nie muszą łykac tabletek jak niegdyś tylko mają fajne, smaczne witaminy, które chętnie przyjmują. Bardzo fajny zestaw witamin znalzałam na stronie xxx, własnie w tych różnych formach podawania.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44463 przez katarzyna
Kobiety, nie dawajcie się otumaniać reklamami. Jeśli dziecko właściwie się odżywia to nie potrzebuje żadnych suplementów witaminowych. A jak słyszę te reklamy magnezu dla dzieci to ręce opadają.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44476 przez bepa
Replied by bepa on topic suplementy
mhym czyli ta kontrola byla bez sensu skoro i tak nie ma efektow w postacio wycofania produktow z rynku :/

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44480 przez katarzyna
Trochę bez sensu ale takie jest prawo, że producentowi suplementów NIK może co najwyżej nagwizdać, bo suplementy to nie leki i tu nie ma odpowiedzialności za skład. Ja mam tylko żal do NIKu, że skoro już skontolował te suplementy za nasze, podatników pieniądze, to powinien przynajmniej nas poinformować, którzy producenci działają nie fair i które suplementy to buble.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena