× Diety

suplementy

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #39101 przez estera789
Replied by estera789 on topic suplementy
Z suplementami to bywa różnie. Większość z nich to faktycznie tylko chemia albo efekt placebo. Podstawą jest zawsze odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia fizyczne. Ale suplementacja przy odchudzaniu ma sens o ile jest naturalna. Ja osobiście stosuję młody zielony jęczmień, który jest fajnym naturalnym sposobem na wspomaganie odchudzania. Zawiera dużo błonnika więc rozpędza metabolizm, ma dużo witamin, oczyszcza i odkwasza organizm. Ja stosuję w tabletkach green barley slim bo zawierają naturalny ekstrakt z młodego jęczmienia, i są dodakowo wzbogacone o cynk biotynę i chrom. Jakoś nie mogę się przekonać do picia soku bo smak jest okropny. Póki co 7 kg mniej w dwa miesiące :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #39448 przez Duża Muza
Replied by Duża Muza on topic suplementy

katarzyna napisał: Od jakiegoś czasu w moim radiu słyszę same reklamy suplementów, tak jakby Polacy tylko nimi się żywili. Nie stosuję suplementów i zastanawiam się czy coś ze mną nie tak, może powinnam.:S Czy Wy zażywacie suplementy? jakie? zauważyłyście, że pomagają?

Suplementów nie stosuje się żeby być fajnym, tylko po coś :P
Ja kilku używam. Profilaktycznie przeciw przeziębieniom czystka kreteńskiego hepatici w kapsułkach (nie smakują mi zioła) oraz pau d’arco kiedy się bardzo czymś stresuje

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #39459 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic suplementy
Herbatkę z czystka to ja akurat pijam i nie traktuję tego jako suplement. A pijam razem z herbatą, i zieloną i czarną i nie zauważyłam, żeby zmieniał smak herbaty.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #39495 przez kasiakow
Replied by kasiakow on topic suplementy
Ja czasem uzywam... nie da sie chyba uniknac...ale robie to z wielka rozwaga... najczesciej najpierw szukam opinii na stronce xxx , bo tam naprawde duzo opinii jest fajnych i mozna skorzystac :)

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #40518 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic suplementy
hmm a moze cos opartego o cla? Jest to naturalny skladnik:
CLA to sprzężony kwas linolowy (Conjugated Linoleic Acid), który jest jednym z kwasów tłuszczowych. Udowodniono naukowo, że CLA wzmaga wykorzystanie kwasów tłuszczowych w procesie termogenezy, a co w konsekwencji prowadzi do spalania tkanki tłuszczowej w organizmie.
CLA jest składnikiem wielu odżywek i suplementów. Produkty z tej kategorii pomagają w budowie czystej masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej, a także poprawiają przemianę materii.
===========================================

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #40521 przez emilly
Replied by emilly on topic suplementy
Czyli zakładasz, że człowiek tylko zastanawia się jaki by tu suplement sobie zafundować?

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #41055 przez Flagra
Replied by Flagra on topic suplementy
Kiedyś miałam niedobory żelaza i byłam wiecznie zmęczona. Mówi się, że trzeba jeść to czy tamto, bo np. w szpinaku czy wątróbce jest dużo żelaza. To nic nie daje. Wiem po sobie, że bez suplementacji nie da się w dzisiejszych czasach, jeszcze jak ktoś ma zaburzone przyswajanie. Po prostu żywność jest wyjałowiona. A jak niedawno przeczytałam, czym grozi np. niedobór witaminy b12 to się przeraziłam nie na żarty. Taka niedokrwistość to przecież poważna sprawa i może prowadzić do ciężkich chorób. Dlatego biorę codziennie Vigorup, żeby zapobiec czemuś takiemu.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena