× Diety

suplementy

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11318 przez katarzyna
suplementy was created by katarzyna
Od jakiegoś czasu w moim radiu słyszę same reklamy suplementów, tak jakby Polacy tylko nimi się żywili. Nie stosuję suplementów i zastanawiam się czy coś ze mną nie tak, może powinnam.:S Czy Wy zażywacie suplementy? jakie? zauważyłyście, że pomagają?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11321 przez anka
Replied by anka on topic suplementy
Ja jestem zagrożona osteoporozą więc brałam przez jakiś czas wapno. Ale potem przeczytałam, że to bez sensu w dorosłym wieku więc odstawiłam. Poza tym nie biorę suplementów, staram się prawidłowo odżywiać.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11344 przez matylda
Replied by matylda on topic suplementy
Ja stosuję dosyć regularnie magnez. Jeśli go odstawię to szybko pojawiają się objawy niedoboru. :( Widocznie źle go przyswajam, bo odżywiam się prawidłowo.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11353 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic suplementy
A to właśnie magnez należy do najczęściej reklamowanych (oczywiście poza witaminami na włosy i paznokcie). W radiu jest teraz wyścig dwóch producentów; jeden chwali się, ze w jego jest najwyższa dawka, a drugi że jego jest najbardziej przyswajalny. ;)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11378 przez anka
Replied by anka on topic suplementy
Najczęściej reklamowane są suplementy "na włosy i paznokcie". Te reklamy są już tak nachalne, że odrzucają. Nawet fora są nimi zaśmiecone, oczywiście pod pokrywką normalnego postu użytkownika, zachwyconego takim czy innym preparatem. ;)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11402 przez krycha
Replied by krycha on topic suplementy
matylda napisał:

Ja stosuję dosyć regularnie magnez. Jeśli go odstawię to szybko pojawiają się objawy niedoboru. :( Widocznie źle go przyswajam, bo odżywiam się prawidłowo.

Myślę, że ja też mam za mało magnezu i może powinnam go brać. A jaki jest najlepszy?

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #11417 przez matylda
Replied by matylda on topic suplementy
Nie wymienię nazwy, żeby nie posądzono mnie za reklamowanie jakiegoś produktu. Powiem ci tylko, że biorę magnez w formie chelatu bo jest znacznie lepiej przyswajalny. Jak wezmę inny, nawet w dużo większej dawce to objawy niedoborów nie znikają do końca.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena