× Diety

Jak wytrzymujecie diety?

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10249 przez Gozdzichowa
Replied by Gozdzichowa on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
no wlasnie, to chyba jest cale sedno sprawy, ze jak kupisz to i zjesz, dlatego lepiej omijac takie regaly. Ja musze przyznac, że po dluzszej przerwie z czekolada (nad ktora kiedys tez nie moglam zapanowac) teraz nie mam problemu. Poprostu przestalam kupowac i juz. NIe lezalo, nie kusilo. Teraz jak od czasu do czasu cos kupie, to juz nawet nie ciagnie a jak wezme to nie smakuje. Nie mam z tym problemu, mnie wyleczylo "niekupowanie" wiec polecam dalej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10258 przez felicja
Replied by felicja on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
Dokładnie tak, jak jest pod ręką to się zje, jak nie ma to okaże się, że można bez tego żyć. Najważniejsze aby przez jakiś czas nie podjadać, bo wtedy organizm odzwyczai się i już nie będzie tak ciągnąć ku złemu. A jeśli chodzi o czekoladę to najlepiej zastąpić mleczną czekoladę gorzką i też okaże się, że tyle nie jemy a jeśli już jemy to dostarczamy organizmowi cennych przeciwutleniaczy przy małym udziale kalorii.;)

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10280 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
Albo suszone owoce lub orzechy. Orzechy mają wprawdzie dużo tłuszczu ale dobrego, więc ich podjadanie wyjdzie na zdrowie.;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10291 przez jagna
Replied by jagna on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
Z owoców polecam suszone jabłka, zdrowe, mało kalorii, a ile człowiek przy nich nażuje się.:laugh:

Jagna

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #13374 przez baszka
Replied by baszka on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
Gozdzichowa napisał:

no wlasnie, to chyba jest cale sedno sprawy, ze jak kupisz to i zjesz, dlatego lepiej omijac takie regaly. Ja musze przyznac, że po dluzszej przerwie z czekolada (nad ktora kiedys tez nie moglam zapanowac) teraz nie mam problemu. Poprostu przestalam kupowac i juz. NIe lezalo, nie kusilo. Teraz jak od czasu do czasu cos kupie, to juz nawet nie ciagnie a jak wezme to nie smakuje. Nie mam z tym problemu, mnie wyleczylo "niekupowanie" wiec polecam dalej :)

Święta prawda, Goździkowa. Nie leży, nie kusi i już :)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #13394 przez matylda
Replied by matylda on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
A wiecie, że ja czytałam niedawno, że podjadanie wcale nie jest takie złe, ważniejsze jest by się ruszać.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #13414 przez baszka
Replied by baszka on topic O:Jak wytrzymujecie diety?
Też to słyszałam, ale jak do braku ruchu dojdzie podjadanie to już katastrofa. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena