× Ziołolecznictwo

kuracja czosnkowa

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #9036 przez krainaczarów
Replied by krainaczarów on topic O:kuracja czosnkowa
Czosnek kojarzył mi się z naturalnym antybiotykiem zawsze i nigdy nie chciałam go jeść w żadnej postaci - jakoś ciężko mi znieść ten zapach. W sumie niektóre osoby nie mają aż tak wielkiej niechęci do czosnku, znam nawet niektóre osoby, które jedzą sam, ale to już jest dla mnie wyczyn.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #9043 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:kuracja czosnkowa
Sam czosnek nie jest zły, nawet pokrojony w plasterki na chleb, ale faktycznie późniejszy zapach ziejący od człowieka jest powalający.:( Ale już podsmażony i dodany do spaghetti razem z natką pietruszki nie odgania wszystkich z otoczenia, bo nie ma takiego zapachu a ostrości makaronowi dodaje.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #9059 przez magda
Replied by magda on topic O:kuracja czosnkowa
Można łykać kapsułki czy tabletki z bezwonnym czosnkiem, ale one chyba nie maja takiej mocy leczniczej jak świeży czosnek.:S

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #10028 przez ulka
Replied by ulka on topic O:kuracja czosnkowa
sylwia napisał:

Sam czosnek nie jest zły, nawet pokrojony w plasterki na chleb, ale faktycznie późniejszy zapach ziejący od człowieka jest powalający.:( Ale już podsmażony i dodany do spaghetti razem z natką pietruszki nie odgania wszystkich z otoczenia, bo nie ma takiego zapachu a ostrości makaronowi dodaje.

Nie ma zapachu ale chyba i właściwości leczniczych, a w każdym bądź razie mocno ograniczone.;)

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #10461 przez wanda_now
Replied by wanda_now on topic O:kuracja czosnkowa
nie należy na raz jeść dużo czosnku, jeśli żołądek nie jest do niego przyzwyczajony, bo właśnie może rozboleć

• Julia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #10470 przez Julia
Replied by Julia on topic O:kuracja czosnkowa
zwlaszcza przy zapaleniu zoladka wystrzegac sie nalezy czosnku, zwlaszcza swiezego

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena