× Ziołolecznictwo

zioła na zapalenie dziąseł

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #18922 przez shine
Replied by shine on topic O:zioła na zapalenie dziąseł
Niestety nie jest slodka :-) I faktycznie słabo się pieni, ale to domena naturalnych kosmetyków. A propos smaków past, najlepsza na świecie jest czekoladowo-miętowa R.O.C.S. Trudno ją zdobyć, ja przywożę sobie czasami z Niemiec, ale naprawdę jest obłędna, działanie też niezłe :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #18933 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:zioła na zapalenie dziąseł
No to ja może też się skusze. Powinnam niedługo zamawiać miód więc może dorzucę pastę. To, że nie pieni się nie przeszkadza mi, a nawet wprost przeciwnie, irytuje mnie ta ogromna ilość piany w trakcie mycia zębów, która w dodatku zawsze kapie na posadzkę.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #18936 przez shine
Replied by shine on topic O:zioła na zapalenie dziąseł
Dokładnie, poza tym szybko można się przyzwyczaić. Już używając Elmexa przyzwyczaiłam się, że pasta nie musi się tak bardzo pienić. Podobnie jest zresztą np. z organicznymi szamponami. Im mniej sztucznych składników w kosmetyku, tym slabsze właściwości pieniące :-)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #18944 przez muriel
Replied by muriel on topic O:zioła na zapalenie dziąseł
Też prawda. To pienienie się to tylko niepotrzebny dodatek do pasty czy szamponu. Ale nam się wydaje, że to piana myje. Moja mama opowiadała, że za czasów komuny były tylko niepieniące się pasty i kupowano w pewexie zachodnie, pięknie pieniące się uważając, że lepiej pielęgnują zęby. A to g..no prawda.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #36338 przez babas
Replied by babas on topic O:zioła na zapalenie dziąseł
Nie wiem jak było za czasów komuny, ale korzystam z tego co jest dostępne i jestem zawodolona ;-0

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #36411 przez Gabrielle
Replied by Gabrielle on topic zioła na zapalenie dziąseł
Wydaje mi się, że za czasów komuny ludzie uznawali za lepsze wszystko co było zachodnie i trudno dostępne w Polsce :)

Każda z nas nosi w sobie piękno.. cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć - http://prestigeclinic.pl/uslugi/powiekszanie-biustu/

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #36418 przez muriel
Replied by muriel on topic zioła na zapalenie dziąseł
I często wcale nie było lepsze tylko lepiej opakowane. Dotyczy to zwłaszcza żywności, która w tamtym czasie była u nas naturalna a teraz dogoniliśmy Zachód i mamy wysoko przetworzoną żywność naszpikowaną chemicznymi dodatkami. :(

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena