× Ziołolecznictwo

zioła na bakterię helicobacter pylori?

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10742 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
A co powiecie na zastosowanie miodu jako wspomaganie leczenia (a niektorzy stosuja go po odstawieniu leków)? Zreszta proponuje poczytac o miodzie Manuki wlasnie odnosnie bakteri Helikobakter. np Tu albo Tu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10754 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
Szczerze? Nie wierzę, to jest tekst reklamowy.:( Z pewnością ten miód ma jakieś właściwości lecznicze, ale jeśli miałby tak silne właściwości bakteriobójcze, żeby całkowicie wyeliminować H. pylori w przeciągu 4-5 dni to wyobrażasz sobie jak działałby na wszystkie inne bakterie, w tym pożyteczne! I co wtedy działoby się z florą bakteryjną przewodu pokarmowego po takiej kuracji?!:ohmy:

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10764 przez felicja
Replied by felicja on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
A może tak połączyć wszystko tj brokuły, imbir, miód ... o ile oczywiście rzeczywiście mamy nadmierne ilości H. pylori a nie np. ureazy wytworzonej przez soję.;)

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10771 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
kamilka napisał:

Szczerze? Nie wierzę, to jest tekst reklamowy.:( Z pewnością ten miód ma jakieś właściwości lecznicze, ale jeśli miałby tak silne właściwości bakteriobójcze, żeby całkowicie wyeliminować H. pylori w przeciągu 4-5 dni to wyobrażasz sobie jak działałby na wszystkie inne bakterie, w tym pożyteczne! I co wtedy działoby się z florą bakteryjną przewodu pokarmowego po takiej kuracji?!:ohmy:

Kamilka ale gdzie wyczytałaś, że dzięki niemu pozbywasz się Hp w przeciągu pięciu dni? Przecież tak nawet antybiotyki nie działają. Kuracja trwa tygodniami, nie dniami. Poza tym do mnie np. przemawia informacja od specjalisty, że miód manuka ma działanie adhezyjne czyli Helikobakter trudniej przykleja się do ścian żołądka. Więc działa zupełnie inaczej niż sugerujesz.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #10775 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
Przeczytałam koronną rekomendację pod linkiem, który podałaś. Ale jeśli działanie przeciw h. pylori polega na utrudnianiu jej przyczepiania się do ścian żołądka to w takim razie każdy miód powinien pomagać, nie koniecznie manuka. Nie sądzisz?
Za tę wiadomość podziękował(a): ikebana7575

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23663 przez ikebana7575
Replied by ikebana7575 on topic O:zioła na bakterię helicobacter pylori?
Ceść jestem nowy i też mam to paskudztwo.Poczytajcie o miodzie Manuka i o oleju z Rokitnika Syberyjskiego.Jak na moją wiedze to ja zaufam i zaczynam leczenie.Długo szukałem i znalazłem same dobre opinie na temat miodu Manuka i tego oleju.Leczenie około miesiąca a efekty sami odczujecie

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23669 przez felicja
Replied by felicja on topic zioła na bakterię helicobacter pylori?
Nie mów hop póki nie przeskoczysz. Zrób badania przed kuracją, przeprowadź kurację i zrób ponownie badania. I jak okaże się, że bakteria była i po kuracji jej nie ma to daj nam znać.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena