× Ziołolecznictwo

stosujecie homeopatię?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3612 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:stosujecie homeopatię?
Homeopatia homeopatią, a znacie krople Bacha? Ja właśnie testuję Rescue Remedy i dla mnie prawdziwa bomba! Nieprawdopodobne, że takie popłuczyny po płatkach kwiatów mogą działać a działają i to jak!!!
Hmm ... wyszło jak marketing szemrany ale te krople naprawdę SĄ rewelacyjne. Macie też doświadczenie w używaniu ich? W jakich przypadkach Wam pomogły?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3614 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:stosujecie homeopatię?
A co to takiego te krople Bacha?:huh:

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3616 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic krople Bacha
Sylwuś, te krople Bacha to nawet nie jest homeopatia i na zdrowy rozum to nie ma prawa działać ale działa. To jest po prostu woda, w której moczyły się płatki określonych kwiatów i w zależności od tego jakie to kwiaty, krople mają różne działanie. Ja używam tylko tzw. Rescue Remedy czyli po naszemu leku pierwszej pomocy. To jest kombinacja kilku kwiatów i stosuje się w przypadkach stresu, szoku, leków itp. Nieoceniona po wypadku, przed egzaminami, wizytą u dentysty, rozmową kwalifikacyjną itp bo natychmiast uspakaja a nie zamula umysłu. ja zetknęłam się z tymi kroplami kilka lat temu, byłam przed egzaminem, egzaminator był w ogóle parszywy a tego dnia był w szczególnie złym nastroju i oblewał wszystkich. Denerwowałam się na myśl, że będę musiała spotkać się z nim jeszcze raz w sesji poprawkowej i koleżanka dała mi na uspokojenie jakieś krople. Myślałam nawet, że to jakiś psychotrop, bo zadziałało błyskawicznie. Potem sama sprowadziłam sobie ten lek i używałam przy różnych okolicznościach. Teraz przypomniałam sobie o nim, bo mój mąż stara się o nową pracę, na któej mu bardzo zależy i denerwował się przed decydująca rozmową kwalifikacyjną. On nie wierzy w żadną medycynę alternatywną, homeopatię itp ale przekonałam go żeby wziął krople Bacha ... no i wziął i jest po prostu zachwycony.
Pogugluj sobie a napewnoi znajdziesz w sieci więcej informacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3621 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:krople Bacha
Oj Zuza, coś mi to wygląda na doskonałe placebo :unsure:

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3631 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:krople Bacha
Też o tym myślałam na początku ale teraz nie wydaje mi się, żeby to było placebo. Mój 3letni synek przyciął sobie kiedyś palec drzwiami. Trzeba było go szyć. Dostał znieczulenie miejscowe ale był tak rozhisteryzowany, że nie dało się szyć palca. Lekarz chciał już dać mu zastrzyk uspokajający ale ja przypomniałam sobie o rescue remedy, które nosze zawsze w torebce, dałam dziecku 2-3 krople w odrobinie soku i dzieciak prawie natychmiast się uspokoił. Lekarz nie wierzył własnym oczom.B) Te krople jednak działają.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3636 przez amanda
Replied by amanda on topic O:krople Bacha
A gdzie to cudo kupujesz?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3642 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:krople Bacha
Kiedyś sprowadzałam je z Anglii ale od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Ja kupuję je w aptece, która jest nawet niedaleko mnie. Ale wklep w wyszukiwakę i znajdziesz firmę z Koszalina, która dystrybuuje te produkty i tam jest podane gdzie kupić. Jest chyba tez możliwość zamówienia rzez internet.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena