× Ziołolecznictwo

stosujecie homeopatię?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #8845 przez zielona
Replied by zielona on topic O:stosujecie homeopatię?
Igor napisał:

W przypadku agresji u zwierząt, warto rozważyć ekstrakt z Ostrokrzewu i Winorośl (szczególnie u dominujących, terytorialnych). Jeśli zwierzę często wpada w szał, to korzystna jest Śliwa wiśniowa (ale wchodzi też w skład Rescue, więc jeśli mamy ten preparat, to nie trzeba kupować osobno). Na stronie Centrum jest kilka wskazówek dotyczących dobierania ekstraktów dla zwierząt: www.drbach.pl/dla_zwierzat.php

Hmm ... moi dziadkowie mają niezwykle przyjaznego psa, ale jest mocno dominujący i nie znosi konkurencji innych psów. Nie toleruje zwłaszcza mniejszych od siebie psów, które mu pyskują. Więc z pewnością powinien unikać Modrzewia. Zastanawiałam się nad Ostrokrzewem i Winoroślą, ale to zestaw dla osobnika, który "ma skłonność do dominacji, nie pozwala wejść innemu kotu na swoje terytorium, jest agresywny w stosunku do ludzi i innych zwierząt". Pies dziadków nie jest absolutnie agresywny, to najprzyjaźniejszy na świecie labrador, jest tylko dominującym samcem i nie toleruje innych też dominujących psów. Sprawdziłam ... Ostrokrzew do niego nie pasuje, ale za to Winorośl jak ulał!
Po jakim czasie można oczekiwać poprawy?

zielona jestem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #8857 przez meg
Replied by meg on topic O:stosujecie homeopatię?
A swoją drogą ciekawe czy te krople Bacha stosować trzeba regularnie, tak jak np. homeopatię czy wystarczy np. podac psu kropelki Winorośli przed wyjściem na spacer i potencjalnym konfliktem przy spotkaniu z drugim dominującym psem.:S

Więcej
10 lata 1 tydzień temu #9785 przez norcia
Replied by norcia on topic O:krople Bacha
Jak masz te krople to wypróbuj i napisz czy wystarczają pojedyncze dawki. Mam teraz na przechowaniu dosyć porywczego psa i sama zastanawiam się czy nie podawać mu takich kropelek przed wyjściem na spacer.;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena