× Ziołolecznictwo

stosujecie homeopatię?

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #7397 przez norcia
Replied by norcia on topic O:stosujecie homeopatię?
A stosowaliście na zwierzętach (pies, kot) inne krople niż Rescue Remedy? Z jakim skutkiem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #7404 przez jagna
Replied by jagna on topic O:krople Bacha
A na sobie stosowałyście inne krople Bacha, tzn. poza Rescue?

Jagna

• Igor
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #7405 przez Igor
Replied by Igor on topic O:stosujecie homeopatię?
jagna napisał:

Kupiłam pastylki, ale one jakieś podejrzane, tzn. same pastylki chyba ok., nawet przyjemny zapach, ale opakowanie jakieś dziwne ... pudełko jak od pastylek, ale obklejone taśmą samoprzylepną i nie da się go zamknąć :( ... jakby pokrywka za duża do pudełka ... czy u Ciebie jest tak samo?

Hmm. Może warto zobaczyć instrukcję obsługi pudełka na denku. :D
Aby otworzyć pudełko - wystarczy delikatnie nacisnąć środek pokrywki.
Aby zamknąć pudełko - należy dwoma palcami ścisnąć je po bokach (tak, jak na rysunku).
Wot tiechnika!

Pojedyncza pastylka to ekwiwalent pojedynczej dawki Rescue. Działa tak samo, jak krople. Umożliwia jednak aplikować Rescue dyskretniej (zamiast zakrapiać sobie na język). Alternatywnie można prysnąć 2x na język Rescue Spray. Zwierzaki rzeczywiście mogą wypluwać pastylki, więc łatwiej wkropić parę kropli do miski z wodą, albo podać bezpośrednio do pyska, za pomocą atomizera (Rescue Spray). Uwaga w przypadku stosowania szklanych pipet - żeby pies jej nie złapał zębami i nie przegryzł.

Zachęcam do lektury o metodzie w serwisie www.drBach.pl
Jest tam sporo ciekawych informacji, felietony telewizyjne i radiowe oraz forum.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #7410 przez jagna
Replied by jagna on topic O:stosujecie homeopatię?
Fakt, na pudełku jest instrukcja, ale zmyliło mnie to, że pudełko było oklejone taśmą samoprzylepną i jak ją zerwałam to okazało się, że pudełko jest otwarte i przykrywka jakby nie od tego pudełka. Ta taśma chyba nie jest prawidłowa, bo pudełko raczej nie mogło samo się otworzyć (trzeba trochę pocisnąć):S Ale swoją droga pani w aptece też chyba nie bardziej kumata ode mnie, bo coś mi się wydaje, że ona też nie umiała zamknąć.;)
A pastylki rzeczywiście poręczniejsze do aplikowania przy ludziach, taki cukiereczek i w dodatku smaczny.:)

Jagna

• Igor
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #7413 przez Igor
Replied by Igor on topic O:stosujecie homeopatię?
To dość dziwne. Szczególnie ta "taśma klejąca". Wszystkie opakowania z pastylkami mają wokół plastikową banderolę zabezpieczającą przed otwarciem, ale nie jest taśma samoprzylepna. Po jej zdjęciu, opakowanie powinno być szczelnie zamknięte i dopiero jak się przyciśnie wieczko, to się otworzy.

W przyszłości, radziłbym obejrzeć dokładnie opakowanie - czy jest szczelnie zamknięte i czy jest banderola. Podobne zabezpieczenie jest na butelkach z kroplami. Wszystkie Oryginalne Ekstrakty Kwiatowe Bacha są fabrycznie zabezpieczone w ten sposób. Dzięki temu wiadomo, że nikt ich nie otwierał.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #7418 przez jagna
Replied by jagna on topic O:stosujecie homeopatię?
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli miałam rację uważając, że opakowanie tak dobrej firmy powinno być zabezpieczone profesjonalnie. Nie zauważyłam tego kupując, bo pani w aptece najpierw powiedziała, że pastylek nie ma, a potem druga pani przyniosła z zaplecza to właśnie opakowanie jako ostatnie i ja szczęśliwa już nie przyglądałam się czy zamknięcie jest oryginalne. A krople, które jednocześnie kupowałam, były prawidłowo zabezpieczone szczelnym kapturkiem.:)

Jagna

• Magda
  • Gość
  • Gość
10 lata 6 miesiąc temu #7572 przez Magda
Replied by Magda on topic O:stosujecie homeopatię?
Ja przez kilka lat mieszkałam w Niemczech i tam chodziłam ze swoim psem na szkolenie (właściwie to było szkolenie właścicieli a nie psów :woohoo: ). Mój trener był jednocześnie psim psychologiem (tak, tak, psychologiem!) i aplikował psom, z którymi były problemy m.in. właśnie krople Bacha. Homeopatię zresztą też, ale głównie terapię kwiatową i tam pierwszy raz zetknęłam się z tymi kroplami i mogłam obserwować jak psy po nich zmieniały się. One naprawdę działają.:)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena