× Ziołolecznictwo

stosujecie homeopatię?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3653 przez meg
Replied by meg on topic O:krople Bacha
Potwierdzam, że krople Bacha to nie placebo. Ja stosuję od dawna i stwierdzam, że działają również na zwierzęta. Kiedyś miałam psa, który panicznie bał się weterynarza. Nie można było zaciągnąć go do przychodni, wyrywał się, charczał, sapał, piana na pysku, w ogóle zdychający pies. Miałam specjalną małą buteleczkę rescue remedy tylko dla psa, wpuszczałam więc mu na fafle 4 krople i w oka mgnieniu pies się uspokajał, grzecznie kładł na podłogę i spokojnie czekał na swoją kolejkę do lekarza. Wypróbowałam też któreś z kropli na strach przed burzą i strzałąmi ale to było kilka lat temu i już nie pamiętam, które to były. Rescue jednak cały czas mam i używam i na burzę też działają. Polecam wszystkim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3673 przez jagna
Replied by jagna on topic O:krople Bacha
Sprawdzałam na stronie dystrybutora i widzę, że są też pastylki rescue remedy. Stosowałyście je? Czy równie skuteczne jak krople?

Jagna

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #4841 przez meg
Replied by meg on topic O:stosujecie homeopatię?
Właśnie kupiłam te pastylki, ale nie zdążyłam przetestować. Myślę, że lepiej sprawdzą się np. w podróży, ale dla psa lepsze jednak krople, bo pastylkę wyplunie.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #4895 przez jagna
Replied by jagna on topic O:stosujecie homeopatię?
Kupiłam pastylki, ale one jakieś podejrzane, tzn. same pastylki chyba ok., nawet przyjemny zapach, ale opakowanie jakieś dziwne ... pudełko jak od pastylek, ale obklejone taśmą samoprzylepną i nie da się go zamknąć :( ... jakby pokrywka za duża do pudełka ... czy u Ciebie jest tak samo?

Jagna

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #4922 przez meg
Replied by meg on topic O:stosujecie homeopatię?
A to ci zagadka.:woohoo: Wytęż trochę umysł i poćwicz, pudełko na pewno nie jest wadliwe, tylko ma zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem czy dostaniem się do niego dzieci. Tu nacisnąć ... tam pokręcic ...

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #4934 przez jagna
Replied by jagna on topic O:stosujecie homeopatię?
Czyli g...o chłopu, nie zegarek.:woohoo: Już doszłam, rzeczywiście przemyślne zamknięcie. Dzięki za podpowiedź.:)

Jagna

• Adam
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #7390 przez Adam
Replied by Adam on topic O:stosujecie homeopatię?
Hej. Czytałem właśnie Wasze posty. Ja też stosuje od paru lat krople Bacha w sytuacjach stresowych - głównie przed egzaminami i wystąpieniami publicznymi. Wykorzystywałem je też dla moich kotów, które bardzo się zmieniły od czasu podawania kropli (są mniej drażliwe, chętniej dążą do kontaktu... nawet dały się rozpieścić - kiedyś nie wolno było ich dotknąć). Dla mnie jest zaskakujące, jak szybko zwierzęta reagują na krople. U ludzi też można zauważyć szybki efekt, ale jest on najlepiej widoczny w sytuacjach ostrych - jak ktoś panikuje, histeryzuje. Albo też jak objawy rzeczywiście doskwierają - np. przy bezsenności. Trudność z zasypianiem utrzymująca się przez kilka dni może na prawdę utrudnić życie! Jeśli nagle uda Ci się poradzić z problemem, nie trudno zauważyć ten efekt. Pooglądajcie sobie felietony o metodzie: www.youtube.com/user/drBACHpl#p/u
Warto też zajrzeć do serwisu www.drbach.pl , gdzie jest sporo artykułów, wartościowych informacji i forum.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena