× Ziołolecznictwo

Domowe nalewki ziołowe

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47958 przez malgorzatawalach
Replied by malgorzatawalach on topic Domowe nalewki ziołowe
Czasami dostaje od sąsiada. W tym roku planuje zrobić z propolisu - ponoć pomaga na wszystko. Sam propolis jest bardzo zdrowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47974 przez olga
Replied by olga on topic Domowe nalewki ziołowe

malgorzatawalach napisał: Czasami dostaje od sąsiada. W tym roku planuje zrobić z propolisu - ponoć pomaga na wszystko. Sam propolis jest bardzo zdrowy.

Dobrze mieć takiego sąsiada. A ta propolisowa na samym propolisie czy z dodatkiem jakichś ziół czy owoców?

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48029 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic Domowe nalewki ziołowe
Piłam nalewkę propolisową. Podobno ma niezwykłe właściwości lecznicze, a przynajmniej tak mi mówiono. Ale smakowała średnio.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #49119 przez Jakiszielarz9
Replied by Jakiszielarz9 on topic Domowe nalewki ziołowe
Ja kupiłem sobie mieszankę ziołową ze strony zielarzradzi.pl/ i z tego zrobiłem nalewkę :) Na prawdę super jest :)

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #49148 przez olga
Replied by olga on topic Domowe nalewki ziołowe
Jeśli już robić nalewki ziołowe to, moim zdaniem, z własnoręcznie zbieranych ziół, bo tylko wtedy można być pewnym, że zioła są świeże i z czystych okolic.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #49165 przez Wega
Replied by Wega on topic Domowe nalewki ziołowe

olga napisał: Jeśli już robić nalewki ziołowe to, moim zdaniem, z własnoręcznie zbieranych ziół, bo tylko wtedy można być pewnym, że zioła są świeże i z czystych okolic.

To byłoby idealnie. Ale nie każdy ma ogród i nie każdy zna się na tyle dobrze na ziołach, by samodzielnie zbierać z dzikich stanowisk.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu - 1 rok 7 miesiąc temu #52170 przez KajaP
Replied by KajaP on topic Domowe nalewki ziołowe
Raczej ciężko o własnoręcznie zebrane zioła jak się mieszka w centrum wielkiego miasta. Kiedyś moja babcia robiła takie cuda i naprawdę uważam, że było to najlepsze lekarstwo na infekcję. Może to wygoda, ale ja po prostu kupuję gotowe nalewki, grunt to znaleźć dobre źródło. Np. tutaj nalewki ziołowe sklep mamy bardzo bogaty wybór, dużo opis, wskazań, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że to dobra opcja w szczególności dlatego, że wielu z tych ziół raczej nie znajdziemy obok domu :P

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena