× Ziołolecznictwo

Domowe nalewki ziołowe

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19278 przez andrea
Replied by andrea on topic O:Domowe nalewki ziołowe
O tak, pozwolenia, certyfikaty odpadaja. Ale moze jako wyrob regionalny? albo rozprowadzac tylko wsrod zaufanych znajomych?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19282 przez garafa
Replied by garafa on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Wyrób regionalny też wymaga tych wszystkich pozwoleń, a nawet nie wiem, czy nie jest trudniejszy do zarejestrowania, pamiętacie, co było z oscypkami, jaki szum?;) Ale wśród znajomych mogłabyś podziałać ;) .

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19303 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Alexis napisał:

Dla mnie nalewki są doskonałym lekarstwem - kiedy mam niskie ciśnienie, piję kieliszek na podniesienie, kiedy mam wysokie kupuję owoce i robię nalewkę. Niewiele rzeczy mnie tak uspokaja jak drylowanie, zalewanie, filtrowanie i butelkowanie :D.

Hehe, to rzeczywiście powinnaś zająć się zarobkowo nalewkami. Mnie kieliszeczek nalewki też podnosi ciśnienie ale praca przy jej przygotowaniu wcale mnie nie relaksuje. Robię, bo lubię potem ją pić, zwłaszcza w dobrym towarzystwie.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19305 przez marlena
Replied by marlena on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Ja jeszcze nigdy nalewki nie robiłam.. czy to leczniczej czy normalnej, owocowej. Już ktoś pytał, jak to ładnie połączyć, nie chcę się powtarzać ale może spróbowałabym z malin - tylko jakie zioła do nich??

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19319 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Sama możesz pokombinować z ziołami, na których ci zależy. Ja kiedyś piłam własnie nalewke malinowa wymieszaną z becherowką czyli ziołowym likierem i była bardzo dobra. :)

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19392 przez marlena
Replied by marlena on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Ja mało próbowałam a wyobraźnię w kuchni mam średnią ;). A może coś z miętą? Ale tu tylko cytrynówka mi przychodzi do głowy.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #19402 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Są gusta i guściki, nie wszystkim to samo smakuje. Jeśli mieszać owocową nalewkę z ziołowa to może dobrać zioła pod nasze schorzenia? Będzie smakowite lekarstwo.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena