× Ziołolecznictwo

Domowe nalewki ziołowe

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #15783 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic O:Domowe nalewki ziołowe
serdeczna napisał:

dusia-czek napisał:

ale może się nazbierać w ciągu dnia więcej tych naparstków, bo a to naleweczka na smuteczek, na niskie ciśnienie, potem na trawienie, na ból głowy, na dobry sen ... :laugh:

Dokładnie o to mi chodzi! Żeby za bardzo nie zacząć dbac o zdrowie:) Ale postanowienie w kwestii wykonywania nalewek na 2012 juz zrobione! U rodziców jest pełno wysokoprocentowego alkoholu (pracownicy przynoszą w dowód wdzięczności, a w domu nikt nie gustuje), więc podkładkę juz mam!

W takich warunkach i ja rozpilabym sie chyba. :laugh: Radze ci jednak robic niewielkie ilosci roznych nalewek, zeby sprawdzic, ktora najlepiej sie sprawdzi. A i rodzice pewnie zagustuje w nich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Jakub
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #17749 przez Jakub
Replied by Jakub on topic O:Domowe nalewki ziołowe

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #19176 przez Alexis
Replied by Alexis on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Dziewczyny a robicie nalewki owocowe? Ja z ziołowych do tej pory zrobiłam tylko piołunówkę, za to mam na koncie chyba wszystkie owoce z ogrodu :)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #19182 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Ja zaczynałam od owocowych, ale przerzuciłam się na ziołowe, bo tu większe pole do eksperymentowania. No i lepiej popija się kieliszeczek wiedząc, że ma lecznicze właściwości. :cheer:

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #19186 przez Alexis
Replied by Alexis on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Owocowe też mają sporo dobrego. Taka na przykład pigwówka ma bardzo dużo witaminy C, obniża ciśnienie i poziom cholesterolu :) Lubię owocowe nalewki głównie za smak. Te ziołowe wydają mi się niezbyt smaczne, chociaż może się mylę?

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #19195 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Domowe nalewki ziołowe
Oczywiście, że maja sporo dobrego i to jest ich mankamentem, bo po prostu są za dobre i dlatego mogą wciągnąć człowieka w alkoholizm. :woohoo: A ziołowe popija się głównie dla ich właściwości zdrowotnych.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #19207 przez krycha
Replied by krycha on topic O:Domowe nalewki ziołowe
A może tak połączyć właściwości smakowe i zdrowotne robiąc nalewkę owocowo-ziołową?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena