× Ziołolecznictwo

jakie zioła na zgagę?

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44762 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic jakie zioła na zgagę?

justyna napisał: Nadkwasota to raczej nie od babci tylko od diety. ;) A test na helicobacter pylori przy okazji zrób jednak.

A juz myslalem, ze babcia mi nadkwasote zostawila w spadku genowym, ale wlasciwie chyba rzeczywiscie NIE, ani moja mama i tata nie maja i nigdy nie mieli.
Z tym badaniem to rzeczywiscie tylko przy okazji, ale oby taka nie nadarzyla sie, bo chyba wczesniej niz ostro zaniemoge to nie znajde czasu i pomyslu:laugh:
Tym ba4rdziej ,ze teraz mam okres spokoju i juz nie dokucza zgagunia od 2 tygodni:):)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44769 przez justyna
Replied by justyna on topic jakie zioła na zgagę?
Oczywiście, że przy okazji, ale bardzo dużo ludzi ma tę bakterię i nic o tym nie wie. najbardziej wiarygodne badanie to gastroskopia ale można też zrobić test serologiczny.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44779 przez Tadeusz

justyna napisał: Oczywiście, że przy okazji, ale bardzo dużo ludzi ma tę bakterię i nic o tym nie wie. najbardziej wiarygodne badanie to gastroskopia ale można też zrobić test serologiczny.

Oj ten test serologiczny dal mi do myslenia, bo od lat jak zjem serek szczegolnie zolty to od razu mi niezbyt dobrze ...?
A ta gastrokopia to pewnie jest to co mi juz raz tutaj robili w szpitalu. psikneli cos do gardla wlozyli sztuczna niby szczeke abym nie mogl zamknac buzi i wlozyli jakis kabel do zoladka (w koncu napisalem "z" z kropka, haha, bo az mi wstyd jak czytam raz jeszcze co wyslalem ,nawet ostatnio te "rz", az nie pasuje- Ten bezmyslny pospiech).
Powiedzialem sobie ,tego badania NIGDY wiecej, chocby nie wiem jak bylo potrzebne, choc ponoc juz usypiaja i robia...
Myslelm ,ze zoladek wypluje , tylko byl jeden wielki kaszel...To tez szybko wyjeli na szczescie, jakis uczulony na to jestem?

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44784 przez paulina
Replied by paulina on topic jakie zioła na zgagę?
Ja kiedyś miałam gastroskopię. Przyjemna nie jest ale da się wytrzymać, zwłaszcza że nie trwa długo. Jeśli tak na nią reagujesz, to ciekawa jestem co powiedziałbys po kolonoskopii.;)

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44787 przez Tadeusz

paulina napisał: Ja kiedyś miałam gastroskopię. Przyjemna nie jest ale da się wytrzymać, zwłaszcza że nie trwa długo. Jeśli tak na nią reagujesz, to ciekawa jestem co powiedziałbys po kolonoskopii.;)

Kolonoskopia to pecha robia mi raz w miesiacu:woohoo: :woohoo:
Ooo Paulina wieki Cie nie widzialem to jeszcze zyjesz, ciesze sie:):)
Przestan z tym -Mozna wytrzymac, ja nie moglem za chiny !!!! Kurcze to jeszcze sa gorsze badania zoladkowe poprzez kolanoskopie...
Ja juz na zadne nie pisze sie, chyba ze pod narkoza, jak bedzie koniecznosc?

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44788 przez paulina
Replied by paulina on topic jakie zioła na zgagę?
Kolonoskopią aż do żołądka? :ohmy: wow, to już chyba byłoby nie do przeżycia.

• Hepatica
  • Hepatica Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Producent suplementów diety
Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #44935 przez Hepatica
Replied by Hepatica on topic jakie zioła na zgagę?
Gdy tylko pojawi się zgaga warto wziąć kawałek imbiru i ssać lub żuć go do momentu, gdy pieczenie ustąpi. Warto też dodawać tę przyprawę do posiłków, co znacznie ograniczy ryzyko pojawiania się dolegliwości.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena