× Ziołolecznictwo

jakie zioła na zgagę?

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46706 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic jakie zioła na zgagę?

Nie rzuciły mi się w oczy te cukierki ale może dlatego, że nie rozglądałam się za nimi. Nastepnym razem, będąc na zakupach rozejrzę się. A Werbena to chyba nie polska firma?

Ciesze sie ,ze napisalas...Kamien spadl mi z serca bo mysli mialem juz okropne.
Fajnie Justi ,ze rozgladniesz za tymi cuksami, moze tez inna kolezanka je zauwazy do ok. 17-go to wtedy dopiero poprosze "szwagra" i od razu napisze w jakiej branzy sklepow ma szukac.
Wczoraj sam szukalem po internecie - Sklepy cukiernicze i spozywcze w PL...Byly, ale za kazdym razem w wyszukiwarce sklepowej...Co wpisalem cukierki czy imbir to zawsze byla odpowiedz - NIE ZNALEZIONO !! Na moich zachodnich stronach to wszystko co na polce jest w internecie do wgladu. Inna sprawa ,ze poruszanie sie po jakich kolwiek stronach to dla mnie ciezka sprawa,,,Wszyscy znachodza a ja nigdy...Moze tych haczykow polskich mi brakuje czy to ze zamiast " l "jak lopata to czyta komputer jako "L" ?
A moze dostane od Was linka Marketu z moim towarem, jesli to jest wogole do znalezienia, oprocz zakupu online bo to widzialem...
Gonie do sklepu, za 1,5 godz. wroce:)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46707 przez Tadeusz
Jak zwykle cos opuscilem...To pewnie (na pewno) firma szwajcarska bo u gory jest ten bialy krzyz na czerwonym tle...
Ach mamy duza expertke od szukania w komputerze, to moze w Markecie znajdzie cukierki nie wychodzac z domu...Jasne Teli o Tobie pomyslalem, jak Ty nie znajdziesz to juz nikt nie znajdzie :laugh:

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46709 przez Tadeusz
Tak sobie mysle Justynko, ze szkoda ze w PL nie produkuja tych cukierkow nadziewanych...
Choc pamietam za moim najmlodszych czasow Wroclawskich to byla produkcja Polska i to znana na caly swiat...Pamietam landrynki ndziewane smakiem pomaranczowym czy cytrynowym.
Wlasciwie to mozna sie spodziewac, ze w kazdej chwili moze ryszyc landrynka Polska nadziewana Imbirem...w koncu taki jest teraz w modzie ten imbir, ze producenci juz pewnie o tym mysla? A wtedy to bylo by duzo jeszcze lepsze rozwiazanie niz te cukierki szwajcarskie, polskie to zapewne lepsze beda i tansze bo nie importowane.
Fajnie ,ze sie rozgladniesz, dzieki .
Pozdrawiam : *

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46710 przez Tadeusz
Zanudze Was w koncu tymi cukierkami, ale znalazlem i polskie w internecie nadziewane imbirem w tym samym opakowaniu. Ale sa jeszcze drozsze , nawet po 12 zl...
Praktycznie od 3 zl...juz nic ciekawego dla mnie bo mam tutaj bardzo smaczne po 1,50€ i az 75 g...U was widze po 60 gram.
Niby taniej jeszcze ale to juz wole kupic na miejscu, te grosze nie sa juz wazne.
Czyli Justi tylko ta Werbena by mnie interesowala jak bedziesz sie rozgladala, bo fajna w cenie i pewnie tez smaczne sa.

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46713 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic jakie zioła na zgagę?
W internecie pełno tego jest. Możesz zamówić kilka paczek, a przy okazji może coś i dla żonci i podać adres wysyłkowy na krewnego w Polsce, który przy okazji całe zamówienie przywiezie ci do Niemiec.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46714 przez Tadeusz

W internecie pełno tego jest. Możesz zamówić kilka paczek, a przy okazji może coś i dla żonci i podać adres wysyłkowy na krewnego w Polsce, który przy okazji całe zamówienie przywiezie ci do Niemiec.

Dzieki Kata, juz odkrylem ze tego jest sporo w zakupie online, ale to nie jest az tak wazne dla mnie bo moge obejsc sie tymi co mam na miejscu, choc takie duzo tansze byla by jakas frajda jakby mi kupil ze 4 paczuszki.
Widzisz ja ciezko poruszam sie po internecie a on ten szwagiem czy kum...To jeszcze gorzej;( Ja nigdy jeszcze nic nie zamowilem i nie wiem jak to sie robi, widze wlasnie ,ze kaza sie zalogowac na ich strone,a co bedzie dalej...Nawet nie sprawdzam za blaha sprawa:):)
Wlasnie znalazlem strone gdzie Apteka proponuje pewnie tez sprzedaz...
Nie wykluczone dziewczyny, ze w sklepach nie bedzie TYLKO w Aptekach te z Verbeny na ktore mam oko !!!??
Rzuccie okiem i do Apteki prosze jedne w czasie piatkowych zakupow a drugie w sobotnich..:laugh:

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #46715 przez Tadeusz
https://www.i-apteka.pl/product-pol-54671-Cukierki-zenszeniowo-imbirowe-50g.html

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena