× Ziołolecznictwo

jakie zioła na zgagę?

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #46256 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic jakie zioła na zgagę?
ja miętę piję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #46257 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic jakie zioła na zgagę?

Anna_Wisz napisał: ja miętę piję

Tez popijalem kiedys...Ale tez odwrotny byl skutek na zgage:( Jakis jestem na miete uczulony chyba, nawet jak cukierka czy gume mietowa spozyje to tylko wloze doustnie i w sekunde kicham:laugh:
Nawet wyczytalem ,ze mieta cos w gardle rozmiekcza i zgage powieksza?
Ale Aniu co organizm to inny, Tobie moze fajnie sluzyc dla odmiany:):)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #46258 przez Kamila
Replied by Kamila on topic jakie zioła na zgagę?
Mięta ma bardzo charakterystyczny smak i może podrażniać delikatnie błony śluzowe. Myślę, że dlatego od razu kichasz. Uczulenie objawiłoby się raczej jakąś wysypką, ale nie jestem lekarzem :D.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #46259 przez Tadeusz

Kamila napisał: Mięta ma bardzo charakterystyczny smak i może podrażniać delikatnie błony śluzowe. Myślę, że dlatego od razu kichasz. Uczulenie objawiłoby się raczej jakąś wysypką, ale nie jestem lekarzem :D.

Pewnie masz racje...
Ale nie wyglupiaj sie z tym sprzataniem , nie dosc ze zonka mnie goni a ja migam sie jak tylko moge to mi jeszcze firmowe proponujesz:woohoo: :woohoo:

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #46696 przez Tadeusz
Justi dalas w koncu ten znak zycia bo juz nie pamietam ? Nie wyglupiaj sie i napisz cos bo chyba juz ponad 3 miesiace Cie nie bylo?

Co do zgagi to dziewczyny zauwazylem w u siebie cukierki z imbirem, wlasnie te pierwsze od lewej jak pisze teraz co Cyberbaba reklamuje z firmy Verbena- IMBIR rozgrzewajaca moc natury...z dokladka Nowosc w gornym rogu.
Wyobrazcie sobie, ze te kosteczki galaretki czy pianki z imbiru mi nie leza a zwykle cukierki sa super na moj zaladek i zgage. Wlasnie u Was w PL pokazaly sie podobne...Tu przesylam linka, chodzi o te pierwsze od gory.
www.google.de/search?q=polskie+s%C5%82od...DBoQ9QEIKTAA#imgrc=_

U mnie prawie 2 € taka mala paczuszka 75 g...a u Was ok. 2,50 zl...
Ktora z kolezanek mieszka w Zgorzelcu, bo tata synowej tam mieszka i bedzie u mnie za 10 dni, dobrze by bylo jakby z tymi cukierkami nadziewanymi .
Szukalem w internecie po sklepach w zgorzelcu ale cos nic nie moglem znalezc...Moze w innych malych miasteczkach tez takie beda- Zwykle cukierki nadziewane imbirem. Rozgladnijcie sie jak bedziecie na zakupach w dziale cukierkowym.
Moze jeszcze ktoras z Was jest wolna, bo synowej tata rozwodnik, taki spokojny dobry facio hi hi to jeszcze nie tylko z nim bym sie w krotce zobaczyl bo on 2 razy w roku jest u mnie...Jest wsrod was jakas wolna szczesciara ze Zgorzelca:):)

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #46697 przez Tadeusz
Widze ze co pisze to i po prawej stronie te cuksy Cyberbaba ma w reklamie...
Zapomnialem prosbe dodac: jak zauwazycie juz obojetne w jakim miescie, to napiszcie w jakim sklepie czy markecie je widzialyscie...Oczywiscie chodzi o nazwe marketu, sklepu...Moze i w Zgorzelcu taki bedzie? Z gory dzieki:):)

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #46705 przez justyna
Replied by justyna on topic jakie zioła na zgagę?
Nie rzuciły mi się w oczy te cukierki ale może dlatego, że nie rozglądałam się za nimi. Nastepnym razem, będąc na zakupach rozejrzę się. A Werbena to chyba nie polska firma?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena