× Ziołolecznictwo

rozgrzewające ziółka

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21475 przez mt01234
Replied by mt01234 on topic O:rozgrzewające ziółka
są takie specjalne herbatki zimowe, o działaniu rozgrzewającym. Mają w swoim składzie np imbir, który dodatkowo przeciwdziała migrenom. Popijam je sobie w ciągu dnia, więc jak najbardziej polecam. Swoje kupuje tutaj[url=http://http://piotripawel.pl/][/url], ale sklepy zielarskie też są dobrze zaopatrzone

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21487 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:rozgrzewające ziółka
Ja dziś odkryłam własną herbatę rozgrzewającą. Do zwykłej owocowej (głównie róża) dodałam imbiru i malin i naprawdę mnie rozgrzała. Ale oczywiście piłam gorącą.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21510 przez celine
Replied by celine on topic O:rozgrzewające ziółka
Akurat na święta złapałam paskudnego wirusa, smarkam, boli mnie głowa i ciągle mam dreszcze z zimna. Czy myślicie, że w takiej sytuacji grzaniec by mi pomógł?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21529 przez karolina
Replied by karolina on topic O:rozgrzewające ziółka
Alkohol to nie lekarstwo i z pewnością nie pomoże, a może zaszkodzić. Ale herbatki z dodatkiem malin, cytryny, miodu i imbiru powinny przyspieszyć pozbycie się wirusa.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21594 przez kinga
Replied by kinga on topic O:rozgrzewające ziółka
chyba, że dolać go trochę do herbaty awaryjnie, gdy jesteś zmarznięta i chcesz szybko się rozgrzać, ale nie wtedy, gdy masz już infekcję.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21636 przez Teressa
Replied by Teressa on topic O:rozgrzewające ziółka
karolina napisał:

Alkohol to nie lekarstwo i z pewnością nie pomoże, a może zaszkodzić. Ale herbatki z dodatkiem malin, cytryny, miodu i imbiru powinny przyspieszyć pozbycie się wirusa.

Pięćdziesiątka alkoholu to herbaty chyba jednak nie zaszkodzi dorosłemu człowiekowi, no chyba, że jest na odwyku ;)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21639 przez halina
Replied by halina on topic O:rozgrzewające ziółka
Na rozgrzanie pewnie nie zaszkodzi, ale nie jako lekarstwo na przeziebienie, a dużo ludzi tak traktuje dodatek alkoholu do herbaty.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena