× Ziołolecznictwo

jagody goyi?

• soniae
  • Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 7 miesiąc temu #32991 przez soniae
jagody goyi? was created by soniae
jecie? słyszałam że są bardzo zdrowe, kupiłam , spozyłam, ale sa też bardzo drogie- może jest jakis odpowiednik w polskich bakaliach, o podobnych własciwościach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #32998 przez jasmin
Replied by jasmin on topic jagody goyi?
Ja jadłam, nawet dobrze smakują ale nie wiem czy jest odpowiednik w naszych bakaliach.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33001 przez halina
Replied by halina on topic jagody goyi?
Zdrowe to chyba są ale świeże a nie suszone. Bo chodzi głownie o witaminę C. A dla smaku czy warto tak przepłacać?

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33062 przez jasmin
W moim sklepie suszone jagody goi można już luzem kupić, kg kosztuje 55 zł ale są bardzo lekkie i 20 deko to naprawdę duża paczuszka.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33073 przez telinka
Replied by telinka on topic jagody goyi?
To rzeczywiście niedrogo. Ja niestety nie mam takiego sklepu w pobliżu, ale przez Internet można też znaleźć goji w przybliżonej cenie.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #33076 przez jasmin
Ja też wcześniej kupiłam w internetowej Aptece, 25 deko kosztowało niewiele ponad 20 zł ale dochodzi wysyłka więc zamówiłam jeszcze kilka rzeczy i w sumie było dość opłacalne.
Sklep jest prywatny więc właściciel bardzo się stara żeby był wybór bo konkurencja spora:)

> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33083 przez irkagor
Replied by irkagor on topic jagody goyi?

jasmin napisał: Ja jadłam, nawet dobrze smakują ale nie wiem czy jest odpowiednik w naszych bakaliach.

Odpowiednika w naszych bakaliach raczej nie ma, bo chyba nie mamy naszych własnych bakalii. Ale powiedz Jasmin, w stosunku np. do rodzynek są te jagody lepsze w smaku?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena