× Ziołolecznictwo

Vilcacora

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #32527 przez celine
Replied by celine on topic Vilcacora
Mała korekta, po pierwszym dniu miałam luźny stolec ale następnego dnia było już normalnie. Buhner pisze, że trzeba zaczynać od mniejszych dawek, by przyzwyczaić układ pokarmowy. I ja najwyraźniej już go przyzwyczaiłam, za 4 dni zwiększam dawkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #32573 przez jamaja
Replied by jamaja on topic Vilcacora
Moja mama brała vilcacorę przez jakiś czas, bo dowiedziałas się, że ma dobry wpływ na układ immunologiczny a ona ma RZS. Ale nie pomagała jej więc zrezygnowała i wygląda, że dobrze zrobiła. Tak Nata?

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32618 przez celine
Nie pomagała, a czy pogarszała stan?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #36034 przez jonca
Replied by jonca on topic Vilcacora
Celine, bierzesz jeszcze vilcacorę? Jakie efekty? Właśnie wyczytałam, że ma działanie antynowotworowe. Może więc warto ją brać w przypadku genetycznych skłonności do raka?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #36036 przez celine
Nie, już nie biorę, bo nie mam żadnych objawów boreliozy więc pewnie już jej nie mam. A jakie efekty? Szczerze mówiąc nie wiem, może akurat ona pomogła na boreliozę, a może coś innego? Raka nie mam więc nie wiem czy tu skuteczna.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #36040 przez nata
Replied by nata on topic Vilcacora

jonca napisał: Celine, bierzesz jeszcze vilcacorę? Jakie efekty? Właśnie wyczytałam, że ma działanie antynowotworowe. Może więc warto ją brać w przypadku genetycznych skłonności do raka?

A to działanie antynowotworowe było potwierdzone w badaniach na ludziach czy tylko w laboratorium?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena