× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41381 przez agnicha
Replied by agnicha on topic herbatka z czystka
To nie tak, że był szał i minął. Po prostu czystek zadomowił się w naszych kuchniach jak herbata. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41382 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka

agnicha napisał: To nie tak, że był szał i minął. Po prostu czystek zadomowił się w naszych kuchniach jak herbata. :)

No prosze to jestes wierna dalej czystkowi- Gratulacje! :)
Ale cos nie dowierzam aby Raviola, Celine dalej go kupowaly,a N ata i Halina to juz wogole? Ale strzelam ;)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41395 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Tadeusz, czystek jest jak herbata i pije się go stale, jak herbatę. W każdym bądź razie wszyscy których znam jak zaczęli już pić herbatę z czystka to piją nadal. Ale oczywiście to nie reguła i komuś może jednak odwidzieć się. Sprobuj sam, jeśli Brunhildzia już kupiła go.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41396 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka

raviola napisał: Tadeusz, czystek jest jak herbata i pije się go stale, jak herbatę. W każdym bądź razie wszyscy których znam jak zaczęli już pić herbatę z czystka to piją nadal. Ale oczywiście to nie reguła i komuś może jednak odwidzieć się. Sprobuj sam, jeśli Brunhildzia już kupiła go.

A kupila juz Raviolko, kupila. Nawet wiem ile dala, za 0,50 g zaplacila na polskim targu w Niemczech 3 € ? Droga ze kosztuje to pewnie nie za tanio?
Dobry pomysl, moze i ja zaczne sobie popijac, tylko ze ja juz wyzdrowialem, to moze zostawie jednak na dluzej dla Brunhildzi :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41486 przez celine
Replied by celine on topic herbatka z czystka
Ja zrobiłam sobie przerwę od czystka, bo działa na mnie zbyt moczopędnie. Musiałam nawet po dwa razy wstawać w nocy z tego powodu. Na was tak nie działa?

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41488 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Może za dużo go piłaś? Ja nie zauważyłam specjalnie takiego działania ale dodaję niewielkie ilości czystka do zielonej herbaty. No i wieczorem nie piję już żadnej herbaty, poza meliską.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41489 przez celine
Replied by celine on topic herbatka z czystka
Ja też nie piłam go litrami. I wydaje mi się że ten moczopędny efekt trwa dłużej niż kilka godzin.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena