× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31407 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka

No właśnie, też myślałam że tak się ją pije. Ale kupiłam czystka Natur-Vit i na opakowaniu piszą, żeby szklankę naparu wypijać małymi łyczkami przez 2 godziny. :ohmy:

Ciekawe, może jak pije się tak wolno to herbatka lepiej działa? Ale prawdę mówiąc ja nie mogę sobie wyobrazić picia szklanki herbaty przez 2 godziny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31409 przez jasmin
Replied by jasmin on topic herbatka z czystka

No właśnie, też myślałam że tak się ją pije. Ale kupiłam czystka Natur-Vit i na opakowaniu piszą, żeby szklankę naparu wypijać małymi łyczkami przez 2 godziny. :ohmy:

Ciekawe, może jak pije się tak wolno to herbatka lepiej działa? Ale prawdę mówiąc ja nie mogę sobie wyobrazić picia szklanki herbaty przez 2 godziny.

Po prostu popijaj co jakiś czas, przecież wodę też powinno się pić po trochę a nie od razu bo szybko "przeleci".
Planuję to kupić, 10 dkg kosztuje coś około 12 zł w internetowej Aptece, to chyba nie jest aż tak dużo bo tego jest sporo w torebce.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #31422 przez ma_ryna
Replied by ma_ryna on topic herbatka z czystka
To dobra cena, ja kupowałam duże opakowanie 200 g za 25 zl i to teź dobra cena. Te zioła są bardzo lekkie, więc moje 200 g to wielka paczka i na długo wystarczy. A co do tempa picia to zgadzam się, że wodę najlepiej pić powoli, małymi łykami, ale herbatę? Bo ten napar z czystka to jednak coś jak herbata, zwłaszcza że smakuje jak zielona herbata.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31517 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic herbatka z czystka

A co do tempa picia to zgadzam się, że wodę najlepiej pić powoli, małymi łykami, ale herbatę? Bo ten napar z czystka to jednak coś jak herbata, zwłaszcza że smakuje jak zielona herbata.

Czystek jest silnie moczopedny, wiec Jasmin ma racje, jak bedziesz pic szybko to wszystko szybko wysikasz i nie bedzie korzysci z przeciwutleniaczy.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31518 przez ma_ryna
Replied by ma_ryna on topic herbatka z czystka
Teraz rozumiem dlaczego ciągle biegam do toalety, nawet w nocy. ;)

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31519 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Ja też. :woohoo: Trzeba będzie przestawić się na wolniejsze picie, tyle tylko, że nie lubię zimnej herbaty. ;)

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #31521 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic herbatka z czystka
Ale mozesz parzyc czesciej ale mniejsze porcje a nie od razu caly kubas. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena