× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52006 przez krycha
Replied by krycha on topic herbatka z czystka
Z tego co zauważyłam to czystka pije się u nas teraz jak zwykłą herbatkę. A to jest zioło o silnym działaniu moczopędnym. Czy nie obawiacie się, że przewlekłe stosowanie takiego ziółka może źle się skończyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52011 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Działanie moczopędne ma wiele ziół, a nawet kawa czy herbata więc tym nie przejmowałabym się. Mam tylko pewne obawy co do źródła czystka. Bo herbata wiadomo, uprawiana w określonych warunkach, głównie w górach więc powinna być czysta. A czystek?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52018 przez krycha
Replied by krycha on topic herbatka z czystka
Tylko, że czystek ma wybitnie moczopędne właściwości i na dobrą sprawę nie znamy wszystkich jego składników.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52023 przez irkagor
Replied by irkagor on topic herbatka z czystka
Ja traktowałam czystka jak herbatę ale może faktycznie trzeba robić przerwy.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52024 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka
Co do czystka to Brun juz o nim zapomniala :)
Ale zrobilem oczy ,dostalem powiadomienie z tego tematu,,,po tak dlugiej przerwie ?
Teli juz mi nie pomoze,a moze ktoras z was cos mi podpowie.? Nie moge zmienic awatarka , juz nawet na moj stary ? Moze jakis wirus podlapalem ?
Te awatarki sa u mnie jakies takie duze, kiedys byly male zgrabne..? Za kazdym razem mam odpowiedz - Blad !! Ale tez laptop zaczal opozniac mi sie..myszka zatrzymuje sie na kilka sekund zanim znowu ruszy, moze to przyczyna ?
Poprobujcie u siebie czy uda sie komus zmienic awatarek chocby na kilka sekund ?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52028 przez jonca
Replied by jonca on topic herbatka z czystka
Ja od jutra robię przerwę w czystku. Wrócę do niego w marcu. A co do awatarka Tadeusz czy wstawianie własnego awatara spoza galerii też nie działa?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52029 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka

jonca napisał: Ja od jutra robię przerwę w czystku. Wrócę do niego w marcu. A co do awatarka Tadeusz czy wstawianie własnego awatara spoza galerii też nie działa?

No widzisz Jonci o jednym pomyslelismy, bo od kilku godzin juz to chce sprawdzic ale nie bylo mnie w domu i widze teraz ,ze dalej nie ma szans wstawic zadnego awatarka. A ,ze mozemy tu pisac to musi byc jakas mala awaria w ustawieniach Adminki glownym komputerze ?
No widzisz chociaz Ty jedna chcialas mi pomoc. Mysle, ze cos z fotek wlasnych zapewne Cyberbaba przyjmie ? Zaraz poprobuje, jak nic sie nie pojawi do 15 minut, to i to tez nie bedzie funkcjonowac .
Pozdrawiam i milego wieczorka jeszcze zycze :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena