× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44472 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic herbatka z czystka

raviola napisał: Są podobno kapsułki z wyciągiem z czystka, tylko chyba wychodziłoby drogo. Już lepsza obroża przeciwkleszczowa.

Bez przesady z tymi kapsułkami. Jeśli ktoś chciałby koniecznie dawać psu czystka to mozna ostatecznie polewać mu karmę naparem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44477 przez bepa
Replied by bepa on topic herbatka z czystka
a ile dokladnie wypijasz? tez lubie czystek (torebkowy) ale zgodnie z zaleceniami producenta malwa tea, nieprzekraczam 3 filizanek dziennie. bardzo lubie smak czystka, w ogole jestem fanka ziołowych herbatek wiec staram sie je rożnicować :)

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44479 przez agnicha
Replied by agnicha on topic herbatka z czystka
Te torebkowe zawsze są słabsze więc pewnie można więcej. Tak przynajmniej jest przy innych herbatkach. Rozwal jedną torebkę i zobacz jak wygląda susz i czy rzeczywiście to jedna pełna łyżeczka z górką. I daj nam znać.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44489 przez nina955
Replied by nina955 on topic herbatka z czystka
Ja niestety mam uczulenie na napar z czystka bo po wypiciu wychodzą mi czerwone plamy na ciele.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44495 przez Dora
Replied by Dora on topic herbatka z czystka
A jesteś pewna, że te plamy są od czystka? Nie słyszałam, żeby czystek uczulał, tak jak herbata nie uczula. Może miałaś jakiegoś trefnego czystka? I plamy nie muszą wcale wynikać z alergii.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44529 przez kamilka
Replied by kamilka on topic herbatka z czystka

irkagor napisał: Może poszukać jakichś badań na ten temat? Bo gdyby to była prawda, to świetna sprawa, ja mogę go pić przez cały rok. A gdyby jeszcze psa nauczyć pić czystka, to już w ogóle byłoby super.

Ja kiedyś natknęłam się na badanie na temat czystka i boreliozy i wynikało z niego, że jakiś składnik z czystka zabija krętki borelii. Badanie wyglądało na wiarygodne, ale przeprowadzone było in vitro, więc tak do końca nie wiadomo jak to jest in vivo, no i czy dziala wystarczająco skutecznie, by ochronić przed zarażeniem. Ale pewnie są inne badania więc szukajcie dalej dziewczyny.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44571 przez chlebus
Replied by chlebus on topic herbatka z czystka
Ale jak pije się czystka i uważa na kleszcze, to jest duża szansa, że nie złapie się boreliozy. A nie wiecie czy ten czystek chroni też przed innymi infekcjami odkleszczowymi?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena