× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43157 przez irkagor
Replied by irkagor on topic herbatka z czystka

Magdalena napisał: Zaczelam i ja pic czystka skoro tyle dobrego sie slyszy o nim. Niestety jest tak moczopedny, ze musze wstawac nawet 2 razy w nocy. Tez tak macie? Ja chyba z tego powodu bede musiala z niego zrezygnowac, a szkoda bo mi smakuje.

Słyszałam, że czystek ma moczopędne działanie ale nie wiem czy większe od zwykłej herbaty. Ja piję go głównie popołudniami i wieczorem, bo nie ma działania pobudzającego i nie utrudnia zasypiania. I szczerze mówiąc nie zauważyłam tego moczopędnego działania, noc przesypiam bez problemów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43263 przez Kamila
Replied by Kamila on topic herbatka z czystka
Ja też piję czystka i jakoś specjalnie moczopędnie na mnie nie działa. Nie zaobserwowałam jakiejś specjalnej aktywności w tek kwestii ;)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43394 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic herbatka z czystka
Może macie rację i to nie sam czystek działa tak moczopędnie tylko w ogóle za dużo piję, bo czystek dochodził on top innych herbatek, kefiru itp. Wczoraj piłam go popołudniu ale zamiast zielonej herbaty i wygląda że jest ok.:)

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44421 przez blondynka
Replied by blondynka on topic herbatka z czystka
A co sądzicie o piciu czystka jako profilaktyce boreliozy? Wyczytałam gdzieś, że czystek może zapobiec infekcji borelią w razie ugryzienia przez kleszcza, ale czy to prawda czy tylko marketing?

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44428 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Pewnie sporo marketingu ale i ziarno prawdy. Ja w każdym bądź razie od dawna piję herbatę z czystka zamiast zielonej i liczę, że choć trochę ochroni mnie przed infekcją. Ale też wykazuję czujność.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44439 przez irkagor
Replied by irkagor on topic herbatka z czystka
Może poszukać jakichś badań na ten temat? Bo gdyby to była prawda, to świetna sprawa, ja mogę go pić przez cały rok. A gdyby jeszcze psa nauczyć pić czystka, to już w ogóle byłoby super.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44462 przez raviola
Replied by raviola on topic herbatka z czystka
Są podobno kapsułki z wyciągiem z czystka, tylko chyba wychodziłoby drogo. Już lepsza obroża przeciwkleszczowa.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena