× Ziołolecznictwo

herbatka z czystka

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41501 przez Milka
Replied by Milka on topic herbatka z czystka
Jest dość cierpka, ale bardzo zdrowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41509 przez jasmin
Replied by jasmin on topic herbatka z czystka
Popijam tę herbatkę po raz trzeci, robiłam przerwy 2 - 3 miesiące i znów piję, na pewno zmienia się zapach potu, jest praktycznie bezwonny, jest moczopędna ale dla mnie to plus bo mam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie... tak więc dla mnie ta herbatka jest bardzo pomocna.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41512 przez irkagor
Replied by irkagor on topic herbatka z czystka

Milka napisał: Jest dość cierpka, ale bardzo zdrowa.

Cierpka? Nic podobnego, dla mnie jest równie łagodna co herbata zielona.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41514 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka

Milka napisał: Jest dość cierpka, ale bardzo zdrowa.

Tu musze sie z Milka zgodzic, bo poprobowalem lyczka od Brunhildzi i az mnie otrzasnelo prawie- Niedobra byla ;)
Ale co jest niedobre to ponoc najzdrowsze, nie wszystko oczywiscie?
Zagladnalem w koncu do forum, bo mija juz chyba dzisiaj albo jutro 2 tygodnie jak Kurka urlopuje sie od 18-go? Jak tu nie zatesknic za wpisami Kocicy, wystarczy popatrzec ,ze wszystkie znane mi temaciki konczyly sie na wpisach meskich i na tym zamarlo :unsure:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41515 przez irkagor
Replied by irkagor on topic herbatka z czystka
Tadeusz, wygląda, że każdy ma inny smak. Wg mnie jeśli ktoś pije w miarę mocną i niesłodzoną herbatę czy to zieloną czy białą, to praktycznie nie widzi różnicy. Ja mieszam czystka z tymi herbatami a czasem pijam same herbaty i dla mnie to taki sam smak. Może gdybym chciała specjalnie wczuwać się w smak samego czystka i jeszcze podchodziła do niego jak do jeża, to widziłabym różnicę, ale pijąc go normalnie nie czuję.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41516 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbatka z czystka

irkagor napisał: Tadeusz, wygląda, że każdy ma inny smak. Wg mnie jeśli ktoś pije w miarę mocną i niesłodzoną herbatę czy to zieloną czy białą, to praktycznie nie widzi różnicy. Ja mieszam czystka z tymi herbatami a czasem pijam same herbaty i dla mnie to taki sam smak. Może gdybym chciała specjalnie wczuwać się w smak samego czystka i jeszcze podchodziła do niego jak do jeża, to widziłabym różnicę, ale pijąc go normalnie nie czuję.

Iruchna to ja podobnie nie pijam herbat z niczym (nie podsladzam)...Ale pije slabsza niz Twoja :)
Zapewne masz racje z tym smakiem, czasami mamy go zupelnie rozny w kazdej sytuacji.
Moze zjadlem wtedy cos slodkiego ,a potem czystka sprobowalem, albo po sledziku? ;)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41517 przez halina
Replied by halina on topic herbatka z czystka
A może Brunhilda zaparzyła za mocnego tego czystka? Herbata za mocna też jest cierpka.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena