× Ziołolecznictwo

Bambus a kondycja włosów

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30703 przez NataliaCyber
Bambus a kondycja włosów was created by NataliaCyber
Witam, czy bambus rzeczywiście działa na porost włosów? Podobno ma to związek z krzemem. Warto brać suplementy diety, które go zawierają np. Vitapil? Zastanawiam się czy to rzeczywiście działa, ponieważ od zawsze męczę się z cienkimi, rzadkimi włosami. Nie mam też za bardzo czasu na gotowanie, dlatego moje dieta nie jest najzdrowsza.
Za tę wiadomość podziękował(a): dixiebors

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30704 przez halina
Replied by halina on topic Bambus a kondycja włosów
Oj obawiam się, że żadne suplementy nie pomogą jeśli źle się odżywiasz. A zdrowe odżywianie to niekoniecznie pracochłonne gotowanie. Przyswajalność składników odżywczych z suplementów jest ułamkowa w porównaniu do tych z żywności.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30706 przez NataliaCyber
Replied by NataliaCyber on topic Bambus a kondycja włosów
Rozumiem, ale w codziennym, szybkim życiu po prostu nie da się czasem znaleźć czasu na gotowanie lub zdrowe restauracje. Oczywiście staram się nie jeść słodyczy czy fast foodów, ale czasem się zdarzy.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30707 przez muriel
Replied by muriel on topic Bambus a kondycja włosów
Ale da się zdrowo jeść nawet w pośpiechu. Bazuj na różnego rodzaju sałatkach z białkowym dodatkiem. A jak coś przegryzać w biegu to np. orzechy. Ja kiedyś też jadłam byle co tłumacząc to brakiem czasu ale wypracowałam metody na zdrowszy styl. A suplementy to już ostateczność.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30715 przez nata
Replied by nata on topic Bambus a kondycja włosów
Natalia, a próbowałaś olejowania włosów? Podobno je wzmacnia, ale piszę podobno, bo sama nie testowałam, choć ciągle mam zamiar.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30718 przez kinga
Replied by kinga on topic Bambus a kondycja włosów
Olejowanie dobre ale trochę z nim zachodu. A jeśli chodzi o krzem to niezwykle bogaty w ten pierwiastek jest skrzyp. Nie tylko zresztą w krzem. Możesz więc spróbować pić herbatki z odwaru ze skrzypu. Z miodem i cytryną całkiem dobre.
Za tę wiadomość podziękował(a): dixiebors

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #30722 przez jagna
Replied by jagna on topic Bambus a kondycja włosów
Też mi się wydaje, że nasz poczciwy skrzyp będzie lepszy niż egzotyczny bambus. Jak nie chce ci się parzyć herbatki go możesz łykać skrzyp w tabletkach.

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena