× Ziołolecznictwo

zioła na pobudzenie

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2288 przez julka
zioła na pobudzenie was created by julka
Miewam okresy, gdy mam dużo pracy (pilny projekt do ukończenia) i nie mam czasu na porządne wyspanie się. Nie lubię kawy (zresztą źle wpływa na mój żołądek)ani mocnej herbaty. Nie znacie jakichś ziółek o działaniu pobudzającym ale nie uzależniających?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2296 przez olga
Replied by olga on topic O:zioła na pobudzenie
A próbowałaś pić yerba mate? Podobno pobudza chociaż ja nie piję, bo wolę kawę czy mocną herbatę.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2302 przez dominika
Replied by dominika on topic O:zioła na pobudzenie
Herbata działa pobudzająco dłużej niż kawa i wcale nie musi być bardzo mocna. Ważne tylko aby parzyć ją nie dłużej niż 3-5 minut. Im dłużej naparzasz tym mniej pobudza a taka stojąca już jakiś czas wręcz uspokaja.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2310 przez marzena
Replied by marzena on topic O:zioła na pobudzenie
najlepiej poszukaj czegos w sklepach z suplementami diety, kiedys widzialam tam ekstrakt z jakiejs rosliny o dzialaniu pobudzajacym ale nie pamietam juz jak sie nazywal

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2316 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:zioła na pobudzenie
Może guarana? Podobno ma działanie pobudzające większe od kawy. Jest dostępna jako herbata (słabe działanie), proszek i tabletki. Ja nie używałam ale kumpelka łykała w czasie sesji i bardzo sobie chwaliła.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2320 przez julka
Replied by julka on topic O:zioła na pobudzenie
Yerba mate kiedyś próbowałam ale nie smakuje mi za bardzo a trzeba raczej mocniejszą pić, żeby zadziałała pobudzająco. A guarana gdzie się kupuje? To jakieś zioło?

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2322 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:zioła na pobudzenie
Tak, to jakieś zielsko z Płd. Ameryki i sprzedawane jest chyba na ogół jako wyciąg z tej rośliny w postaci proszku czy tabletek. Porozglądaj się w sklepach z suplementami. Kiedyś widziałam, że ktoś sprzedawał guaranę na Allegro.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena