× Ziołolecznictwo

Jesteśmy uzależnieni od zażywania leków ?

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #25014 przez jagoda

roch021 napisał: Szczegolnie uwazajcie wszyscy na te leki aby dobrze spac, cholernie niebezpieczne! Nie bojcie dac organizmowi dobrze sie wymeczyc, nie spijcie 2-3 noce, przyzwyczajcie sie do tego, ze jest wam zle wtedy...
Ale tak jestesmy cudownie stworzeni, ze padniemy w koncu i pospimy bez lekow juz dluzszy czas ,a jak zdrowo.

To nie takie proste jak piszesz. Jak ktoś cierpi na prawdziwą bezsennność to nie śpi nawet jak jest bardzo zmęczony. A jak nie śpi to nie nadaje się potem do żadnej pracy. Ale zgadzam się, że barbituranty są niebezpieczne, lepiej leczyć przyczynę a nie likwidować same objawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #25017 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Jesteśmy uzależnieni od zażywania leków ?
Na pewno masz racje,ja patrze przez pryzmat wlasnego siebie, nie majacego tych problemow, choc tez czasami nie przespie calej nocy, ale druga juz spie zawsze jak niemowle.
To chyba takie czasy zestresowane, bo duzo teraz znam ludzi zazywajacych prochy na sen ;)
Tu trudno sie z Toba nie zgodzic, przyczyne trzeba leczyc i szybko lek odstawic.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #25052 przez jasmin
Racja Jagoda, przez niewyspanie człowiek nie nadaje się do żadnej pracy.
Nie zawsze da się rozwiązać problemy, czasem trzeba dłużej czekać a z braku snu przez wiele dni nie da się żyć więc trzeba ratować się tabletką.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #25634 przez Hannaa
Uzależnienie od leków nie dotyczy tylko tabletek nasennych. Mój chłopak jest uzależniony od wszelkich leków, teraz ma banalną infekcję i gania po aptekach i kupuje coraz to inne leki. Naprawdę uważa, że bez nich nie da się wyleczyć przeziębienia i żadne argumenty do niego nie docierają. :(

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27677 przez jamaja
Hannaa w przypadku twojego chłopaka to nie uzależnienie tylko wiara w cudowna moc leków i że bez nich nie wyleczy się. Moja koleżanka w pracy ma pół szuflady biurka wypełnionej róznymi tabletkami. I to wszystko leki bez recepty, a to na ból głowy, a to nadkwasotę albo palpitacje serca. I ona jest już raczej uzależniona.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27682 przez volare
Skoro młodzi zażywają już tak duże ilości leków to co będzie w starszym wieku...chyba przeszczep wątroby?

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27686 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Jesteśmy uzależnieni od zażywania leków ?
A juz sie martwilem co z Volare, bo by mi bylo "nie tak", jakby sie wiecej nie pokazala...Ja moge koty podrzec, ale godzic sie lubie jeszcze bardziej :)
Coo, dolozyla Adminka nowe awararki ale juz niebuzki tylko kwiatki, bo twarzy ludzkiej nie rozpoznaje ,hahaha
To ostatni rzut oka na forum ,moja juz sie pakuje,zaraz dam tablet do zapakowania.
Troche odpoczniemy i na lotnisko...
Trzymajcie kciuki Jasmi, Telinka,Jagoda i Halina rowniez, abym dolecial, bo kto Was bedzie tak ciagle meczyl skutecznie. Inne kciuki tez sie przydadza :woohoo:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena