× Ziołolecznictwo

aromaterapia

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #18402 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:aromaterapia
Dziewczyny, a nie wiecie jak te olejki działają? przykładowo olejek eukaliptusowy na katar, ale jeśli nie czuje się zapachu, bo nos tak zapchany to czy olejek będzie wówczas działał?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #18415 przez celine
Replied by celine on topic O:aromaterapia
Nie wiem jak konkretnie olejek działa, ale w moim przypadku eukaliptusowy odtyka zapchany nos nawet jak nie mam węchu.

• AnnaD
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #18574 przez AnnaD
Replied by AnnaD on topic O:aromaterapia
Aromaterapia jest w 100% skuteczna! Gorąco polecam! Po co zatruwać się kolejnymi lekami? Zamiast za każdym razem sięgać po tabletkę, lepiej zastosować naturalne metody. Ja od pewnego czasu używam olejków "dr Beta", które są bardzo fajne i wydajne :) Na stronie sklepu jest bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie!

• MariolaTrz
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #18575 przez MariolaTrz
Replied by MariolaTrz on topic O:aromaterapia
Mi najbardziej pomaga eukaliptusowy i lawendowy. Praktycznie ciągle ja mam u siebie na półce, gdy tylko sa potrzebne - bez wahania stosuję któryś z nich. Od czasu do czasu jak robię zakupy na stronie firmy "dr Beta", skoszę się na jakąś "nowość". Mają duży wybór. Obecnie używam jeszcze różanego :)

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #18585 przez muriel
Replied by muriel on topic O:aromaterapia
Ale różany to raczej nie nowość. Ja już kilka razy kupowałam u nich, ale szczerze mówiąc są trochę offlinowi jeśli chodzi o logistykę. Przyzwyczajona jestem, ze jeśli np. w poniedziałek zamawiam coś w jakimś sklepie internetowym i od razu płacę, to we wtorek towar jest wysyłany i w środę jest u mnie. A w Pollena-Aroma jest informacja, że wysyłka w przeciągu tygodnia od zaksięgowania pieniędzy (!). Potem jeszcze lepszy kwiatek, bo wysyłają bez powiadomienia i nagle pojawia się kurier, któremu w dodatku nie przekazują mojego telefonu. :(

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #18617 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:aromaterapia
To trzeba im zwrócić uwage, ja napisałabym maila.

• MariolaTrz
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #18650 przez MariolaTrz
Replied by MariolaTrz on topic O:aromaterapia
To bardzo dziwne, bo ja właśnie dostałam swój olejek pomarańczowy - szybko i bez problemu! Może to firma kurierska nawaliła? Bo serio, zamawiam tam regularnie na stronie "dr Beta: i nigdy nie miałam większych problemów :)

Pozdrawiam!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena