× Ziołolecznictwo

aromaterapia

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #18661 przez muriel
Replied by muriel on topic O:aromaterapia
A dostałaś maila potwierdzającego wysyłkę? U mnie nic takiego nie było, a zwykle w innych sklepach dostaję potwierdzenie, że przesyłka wysłana i podają numer listu przewozowego, żebym mogła ją śledzic u kuriera. Tu nic takiego nie było, kurier pojawił się znienacka i powiedział, że nie dali mu nawet mojego telefonu, więc gdyby mnie nie zastał, bo np. wyszłam na chwilę do sąsiadki czy do sklepu to nie mógłby nawet zadzwonić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #18695 przez ThisIsNotOver
Replied by ThisIsNotOver on topic O:aromaterapia
Co to za kurier? Dość dziwna sytuacja...

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #18706 przez muriel
Replied by muriel on topic O:aromaterapia
Kurier jest w porządku, zna mnie, bo często do mnie coś przywozi i sam się dziwił że firma zlecająca przesyłkę nie podała telefonu odbiorcy. No ale może to pojedyncza wpadka nowego pracownika?

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #21035 przez bogna
Replied by bogna on topic O:aromaterapia
Mnie często zdarza się, że sklep nie informuje mnie o wysyłce, dlatego po złożeniu zamówienia zawsze mam przy sobie komórkę. Ale dziś był u mnie kurier z nie awizowaną przesyłką i mnie nie było w domu a kurier nie miał mojego telefonu. I zostawił przesyłkę u sąsiadów. ;)

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #21202 przez kasiula
Replied by kasiula on topic O:aromaterapia
A jakie olejki proponujecie do nawaniania pomieszczenia, w którym dużo przebywamy. Dobrze byłoby, żeby trochę dezynfekował powietrze, ale nie był za silny.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #21257 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:aromaterapia
Może drzewa herbacianego, geraniowy, lawendowy? Chyba najważniejsze, by zapach odpowiadał osobom, które będą go wdychały, a każdy lubi co innego.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena