× Ziołolecznictwo

Zioła na sen

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43577 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Zioła na sen
Na wyjazd tabletki rzeczywiście praktyczniejsze. Ale w domu wolę herbatkę i nie ma nic lepszego niż melisa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43624 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic Zioła na sen
Mnie ostatnio zdarza się budzić o 3 w nocy i mam problem z ponownym zaśnięciem. I odkryłam, że wtedy rewelacyjne jest ciepłe mleko z miodem. To nie zioło, ale polecam spróbować.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43633 przez leneczka
Replied by leneczka on topic Zioła na sen
no właśnie wszystko zależy od tego komu jaka forma bardziej odpowiada, ja jak jestem w pracy to mogę tylko zażyć tabletkę, bo tak szybciej i wygodniej, ale jak jestem w domu i mogę na spokojnie zaparzyć sobie melisę to zawsze to robię w domu na spokojnie, aczkolwiek obie metody zawsze się sprawdzają, bo zawsze się uspokajam.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44136 przez barba
Replied by barba on topic Zioła na sen
ja jakoś za smakiem melisy nie przepadam, nie lubię pić naparów żadnych w zasadzie, mąż za to uwielbi i często popija różne ziółka, babkę lancetowatą, lisć jeżyny i nie wiadomo co jeszcze, napar też cieżo bez wzbudzania podejrzeń zrobić w pracy, zapach jest jednak specyficzny

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44174 przez leneczka
Replied by leneczka on topic Zioła na sen
zioła są dobre, pomagają na wiele problemów, ja staram się ich pić bardzo dużo, żeby się regularnie oczyszczać,a melisę piję czasami po pracy, jak chcę zrzucić z siebie stres, pomaga. Poza tym posmak ziół w ogóle mi nie przeszkadza.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44199 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Zioła na sen
U mnie zioła nie działają. Nawet duża ilość melisy nie jest w stanie sprawić, że poczuję się znużona.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44206 przez kinga
Replied by kinga on topic Zioła na sen

Kamila napisał: U mnie zioła nie działają. Nawet duża ilość melisy nie jest w stanie sprawić, że poczuję się znużona.

Ale melisa nie przynosi znużenia tylko odprężenie, a to ułatwia zasypianie. I dlatego melisę można pić w ciągu dnia np, w pracy. I jak przyczyną trudności w zasypianiu jest napięcie i stres to melisa może pomóc. Ale jeśli przyczyna jest inna to trzeba szukać innego sposobu.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena