× Ziołolecznictwo

Zioła na sen

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43465 przez adam77
Replied by adam77 on topic Zioła na sen
Witaj, Tutaj znajdziesz dosyć sprawdzone informacje odnośnie ziółek na sen:
ziola-na.net/sen/ warto siegnac po informacje przed zakupienie lekarstw...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43481 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Zioła na sen
Bardzo pomocnym jest nervomix Sen. Czasami z niego korzystam. W jego składzie jest melia oraz chmiel które wspomagają spokojny sen, pomagają zmniejszyć rozdrażnienie oraz utrzymać dobry nastrój :)

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43488 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Zioła na sen
Na mnie nervomix w ogóle nie działa. Ale napar z melisy (nie w saszetkach!) działa jak najbardziej, a chmiel też nie za bardzo.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43505 przez barba
Replied by barba on topic Zioła na sen
Ice-girl - też mis ię zdarza go używać, nie przepadam za naparami, wolę już w formie tabletek tego typu rzeczy brać, mój mąż za to lubi wszelie ziółka i jak gotuje te babki lancetowate i jeżyny jakiejś tam to niedobrze mi się robi od tego zapachu.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43507 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Zioła na sen

barba napisał: Ice-girl - też mis ię zdarza go używać, nie przepadam za naparami, wolę już w formie tabletek tego typu rzeczy brać, mój mąż za to lubi wszelie ziółka i jak gotuje te babki lancetowate i jeżyny jakiejś tam to niedobrze mi się robi od tego zapachu.

To powinnyśmy się zamienić mężami, bo ja wybieram napary z ziół a mój mąż tylko tabletki lub kapsułki, ziółek za żadne skarby nie wypije.:laugh:

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43557 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic Zioła na sen
ann_a @ sądzę że każdy ogranizm jest inny i dlatego na Ciebie nie działa a na innych tak :D To nie znaczy że nie jest dobry.
U mnie właśnie przede wszystkim o to chodzi, ja i mój mąż nie lubimy zapachu parzonych ziółek, łatwiej jest tableteczka , połknąć i z głowy:-)

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43568 przez barba
Replied by barba on topic Zioła na sen
widzisz to tak jak ja, jakoś łatwiej i szybciej idzie z tabletkami, trzymam sobie nervomix sen w podręcznej apteczce i jak ni emogę wybitnie spać to biorę, dzisiaj będę musiała wziąć ze sobą, bo jedziemy na długi weekend do moich rodziców i tam zawsze jakoś nie mogę spać

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena