× Ziołolecznictwo

zioła na niedokwaśność żołądka

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #14995 przez weronka
Replied by weronka on topic O:zioła na niedokwaśność żołądka
Dzięki dziewczyny za porady. Od dwóch tygodni popijam przed obiadem mieszanke zalecaną przez Rosemary i chyba zaczęła działać. A możesz mi powiedzieć czy powinnam te 2/3 szklanki pijać przed każdym posiłkiem? Karolina, a winko z mniszka to z korzenia czy kwiatów? Chodzi mi o to czy mogę jeszcze teraz zrobić, korzeń chyba teraz wykopuje się a z kwiatami trzeba poczekać do lata. :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15900 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic O:zioła na niedokwaśność żołądka
Przepraszam ale przeoczylam twoje pytanie. Jak czesto pic zalezy od stopnia niedokwasnosci, ja pilabym przed 2 glownymi posilkami. ale mozesz tez pic 3 razy dziennie po pol szklanki.

• Bruno
  • Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #15905 przez Bruno
Replied by Bruno on topic O:zioła na niedokwaśność żołądka
A znacie jakiś sposób na zwiększenie soków trawiennych u psa? Mojemu Bruno zdarza się wymiotować nad ranem całą kolację w stanie nienaruszonym bez śladów wstępnego trawienia. Domyslam się, że ma za mało soków trawiennych, ale jak temu zaradzić? Ziółek raczej nie wypije. :S Chyba, ze sa jakies bezzapachowe, które można dodawać do kolacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15915 przez Agnes
Replied by Agnes on topic O:zioła na niedokwaśność żołądka
A nie możesz dać mu trochę jakiegoś rosołku?

• Bruno
  • Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #15920 przez Bruno
Niestety, nie mogę. Bruno jest na specjalnej diecie, bo ma niezwykle wrażliwy przewód pokarmowy. Teraz zastanawiam się, czy to przypadkiem ta dieta nie doprowadziła do niedokwaśności. Ale jak dam mu coś innego to od razu albo wymioty albo biegunki, albo i jedno i drugie. :(

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15937 przez halina
Replied by halina on topic O:zioła na niedokwaśność żołądka
Ja zgłosiłabym ten problem weterynarzowi. No bo może rzeczywiście karma nieodpowiednia dla twojego Bruna. :S

• Bruno
  • Gość
  • Gość
8 lata 8 miesiąc temu #15970 przez Bruno
Tylko ze ja rozmawiałam na ten temat z wetem ale odnoszę wrażenie, ze to rozmowa dziada z obrazem. On uważa że Bruno ma delikatny przewód pokarmowy i dlatego musi być na karmie dedykowanej dla niego i że może za dużo go karmię. ;) Chyba o weekendie wybiore się do innej przychodni. Ale nie znacie jakichś ziół o niezbyt intensywnym zapachu, które można dolewać do karmy?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena