× Ziołolecznictwo

Naturalne suplementy diety

Więcej
4 lata 2 tygodni temu #42168 przez anka
Replied by anka on topic Naturalne suplementy diety
Podobno mają właściwości lecznicze ale wiele naszych produktów je ma. Więc bez przesady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 6 dni temu #42274 przez Milka
Replied by Milka on topic Naturalne suplementy diety
Ja ostatnio kupiłam maxi krzem i czekam na efekty (one zawierają tez inne witaminy);-)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu - 3 lata 10 miesiąc temu #42701 przez ewamalina
Replied by ewamalina on topic Naturalne suplementy diety
Suplementy diety są bardzo ważne w diecie. Jednak warto jest zastanowić co się tak naprawdę bierze i w jakiej formie. Czytanie etykiet i składów jest ważne i każdy powinien wziąć to sobie do serca. Należy także pamiętać o tym, aby zakupować ze sprawdzonych miejsc. Dzięki temu można uniknąć problemów ze zdrowiem. Ja zakupuje witaminki ze sprawdzonej apteki internetowej e-panaceum24.pl/ dzięki temu mam pewność, że wszystko co biorę jest wysokiej jakości.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42702 przez jagna
Replied by jagna on topic Naturalne suplementy diety
Hmm, apteka to sprzedawca a nie producent więc co jaki wpływ ma na jakość?

Jagna

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42722 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Naturalne suplementy diety
No właśnie. Przecież w aptece nie sprzedają ci leków, które robią sami, tylko te z hurtowni. :) Ktoś tu się chyba zagalopował.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42902 przez milanka
Replied by milanka on topic Naturalne suplementy diety
Ja unikam leków jak ognia. Ostatnio tylko ziołolecznictwo i soki własnej roboty ;) Ostatnio zaczęłam pić czystek i już widzę pozytywne efekty. Bardzo polecam zmianę chemikaliów na to, co dała nam matka natura. Co prawda, trzeba było się trochę naszukać, ale np. na naturalny-market.pl w zasadzie mają wszystko czego potrzebuję. No i nie trzeba latać po mieście i szukać w sklepach zielarskich ;)

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #43318 przez agnieszka
Replied by agnieszka on topic Naturalne suplementy diety
Oczywiście, zioła są naturalnym suplementem diety - niektórzy wolą je w formie tabletki, a inni w formie naparów, dlatego właśnie suplementy możemy znaleźć w każdej dogodnej dla nas formie. Naturalne suplementy nie zawierają chemii, przez co są lepsze dla naszego organizmu. Trzeba tylko czytać skład i nie brać więcej niż zalecił producent. A jak ma się upatrzonego producenta, to można bezpośrednio od nich kupować suplementy, np. suplementy humavit.pl/.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena