× Ziołolecznictwo

Naturalne suplementy diety

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #18265 przez andrea
Replied by andrea on topic O:Naturalne suplementy diety
Wbrew pozorom wykonanie takiej piwniczki nie jest skomplikowane ale oczywiscie musi byc dobra wola. Uprawa wlasnych ekologicznych warzyw i owocow i potem przechowywanie ich we wlasciwych warunkach to naprawde frajda. nawet na dzialce mozna cos takiego wybudowac, pod warunkiem oczywiscie ze zima od czasu do czasu wpada sie na dzialke po frukta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #18390 przez Janosik
Replied by Janosik on topic O:Naturalne suplementy diety
Może i uda mi się wykonać w tym roku taką ziemiankę, pamiętam jak jeździłem częściej do wujka na wieś zawsze w nich przechowywał wszystkie warzywa a ziemniaki zawsze były twarde. Nawet późną wiosną.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #41755 przez Zuza88
Replied by Zuza88 on topic Naturalne suplementy diety
ja na trawienie, ogólne wzmocnienie i szybszy metabolizm brałam Koci pazur tabletki- muszę powiedzieć, że czułam różnicę, ale właśnie szykuję się do zmiany preparatu, wiadomo, organizm się przyzwyczaja

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41762 przez justyna374
Replied by justyna374 on topic Naturalne suplementy diety
hej

Więcej
4 lata 1 tydzień temu - 4 lata 1 tydzień temu #42150 przez amanda90
Replied by amanda90 on topic Naturalne suplementy diety
Witam :)Moja mama już od dłuższego czas powtarza, że zioła są idealne na leczenie różnych schorzeń. Tak naprawdę ma wiedzę w tym temacie i stara się ją pogłębiać. Jakiś czas temu czytała książkę: czarymary.pl/p_848592_drogowskazy_zdrowia_stefania_korzawska, która wręcz idealnie pokazuje, że nasz świat idzie w stronę chemii, a odchodzimy od bezpiecznych form leczenia. Myślę, że warto przeczytać i poznać sposoby jak dbać o swoje życie i jak wykorzystać zioła w codziennym użyciu.

Więcej
4 lata 6 dni temu #42157 przez Maja
Replied by Maja on topic Naturalne suplementy diety
A ja w związku z obecnie trwającym okresem, pylenia traw i drzew polecam preparat - alerbon z herlbalfanu. Jest to olej z czarnuszki, który jest idealnym uzupełnieniem codziennej diety osobą z alergią na wyżej wymienione czynniki. Dodatkowo pomaga ogromnie w walce z pasożytami, a mało kto wie, że 90% boryka się z ttym problemem.

Więcej
4 lata 6 dni temu #42162 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Naturalne suplementy diety
A co sądzicie o grzybkach Reishi? Są one skuteczne czy raczej propaganda?

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena