Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Choroby i niedyspozycje

TEMAT: Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK

Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 5 lata 1 miesiąc temu #4420

Cześć dziewczyny .... w poniedziałek mialam fatalna sytuacje pokłocilam sie masakrycznie z moja milościa ...
doszło praktycznie do tego ze ... prawie bysmy sie rozstali. Przezylam to na tyle strasznie ze plakalam 3 dni ... az do srody kiedy sie spotkalismy oczywiscie teraz juz jest wszystko ok . Ale .... od środy po tym stresie czuje w zoladku takie ściskanie masakryczne i bole ... raz pod lewymi raz pod prawymi zebrami kłucie serca .
A przed wczoraj nie moglam wziac do konca glębokiego wdechu przestraszylam sie i wzielam persen jakos przeszlo musialam sie zrelaksowac.... wczoraj bedac na zakupach z teściowa ....stojac w kolejce po raz kolejny sciskanie w zoladku ... i taki niemolosdierny bol az w kregoslupie ... tesciowa twierdzi ze masakryvznie wygladam zmeczona na buzi ... mam jeszcze podpuchniete oczy od placzu ... i ciezko mi ... zlapac jaki kolwiek apetyt na cokolwiek ...
boje sie ze zaraz bede po tym wymiotowac mam taki .. wymuszany kaszel tak jakby to mi mialo pomoc w tym ze zaraz nie zwytmiotuje moj lekarz nie potrafi mi pomoz dzisiaj wzielam lanzul s ... lek ktory bralam przed gastrokospia z ktorej wynikalo tylko iz mamdyspepsje jak pisalam tutaj wczesniej i bardzo ostry niezyt .Schudlam 5 kg w ciagu 4 dni ...
Tak dzialaja na mnie nerwy moj facet staral sie mnie jakos odciagnac zial urloop zabral mnie nad morze zeby to jakos odreagowac a ja caly czas mysle ... kurde a jak mi sie zrobi niedobrze.. o boze juz mi jest niedobrze o boze zaraz bede wymiotowac ... i STRES STRES .... uspokajam sie po chwili ... kaszlac ... i mowiac sobie weronika wszystko jest ok wez gleboki oddech .
Takie .... nerwy odczuwam od roku moze dwoch ale te bolesnosci sciaskanie w zoladku ... od poniedzialku i bole pod zebrami na przemian ze stron nie wiem co to moze byc na wysokosci ... pod sercem .... klucie scikanie ... potem zoladek sciskanie .... bol na przestrzal na kregoslup ... zjadlam cos na co mam ochote i przechodzi na niedlugi czas ... wystarczy minimalny stres w ostatnich dniach i mam takie objawy ze boje sie iz sie wykoncze nie wiem co mam zrobic ... czy to jakies wrzody ...czy ... to spowodowane stresem...czy mam udac sie do psychologa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 5 lata 1 miesiąc temu #4424

• anna
  • anna Avatar
Czesc Weronika. Byc moze masz nerwice zoladka. Podam ci kilka przepisow. Przy mdłosciach dobrze jest stosowac ziola ktore działaja uspokajajaco na ukl. nerwowy. 1 mieszanka; mech islandzki, lisc melisy, kwiat rumianku. Po 50g kazdego ze skladnikow dokladnie wymieszac, 1 łyzke mieszanki zalac szkl wrzatku i gotowac 2 min.Przecedzic, pic rano i wieczorem po filizance. Mieszanka 2; korzen kozłka lekarskiego, kłącze tataraku, nasienie kopru ogrodowego. Sposob przygotowania i uzycia jak wyzej. Przy nerwicy zoładka codziennie przez 3-4 dni wypijac 2 filizanki wywaru z korzenia podróżnika; 1 filizanke rano na czczo, druga- wieczorem. (1 łyzeczka korzenia na 1 szkl wrzacej wody). Po 3-4 dniach picia przejsc na napar z ziela piołunu (1 płaska łyzeczka ziela piolunu zalewamy szkl wrzatku, odstawiamy na 10 min. przecedzamy) Napar pic po kilka łykow rano i wieczorem, nie dłuzej niz 7-8 dni. Jakby co to pisz, to cos jeszcze poszukam.

O:Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 5 lata 1 miesiąc temu #4435

• kamilka
  • kamilka Avatar
  • Rodzina
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 6
Anna ma chyba rację, to pewnie nerwica a jej przyczyną jest stres. Spróbuj ziółek Anny ale też rozejrzyj się za jakimiś technikami relaksacji i jakimiś ćwiczeniami, bo aktywność fizyczna też zwalcza stres. A jeszcze lepiej wykorzystaj lato i wyjedź na urlop.

O:Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 4 lata 10 miesiąc temu #5585

• papilotek
  • papilotek Avatar
  • Zaglądająca
  • Oklaski: 0
Cześć Weorniko,
widzisz ja cierpię na podobne zaburzenia, co Ty. Tylko najgorsze, że gastroskopii nie przeszłam, bo nie potrafiłam połknąć rury :( Mój lekarz mówi, że to refluks żołądkowo-jelitowy, i tak mnie leczy. Tylko u mnie to jest stres, potrafię zestresować się wszystkim i wtedy prawie od razu czuję bóle brzucha i skurcze, zgagę i takie tam. Piję teraz melisę i syrop na uspokojenie (Hydrixizinum - łyżka dziennie, albo jak się zdenerwuje, to przepisują nawet małym dzieciom, więc jest bezpieczne, tylko chyba jest na recepte, więc poproś swojego lekarza). Pijłam też siemię lniane. Dalej pijesz? Pomaga? jak to sobie podajesz? łyżeczka do pół szklanki wody dzień wcześniej i potem na czczo wypijasz?
Pozdrawiam, powodzenia!

O:Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 4 lata 7 miesiąc temu #6564

• magdalena
  • magdalena Avatar
Objawy moga swiadczyc o dysbakteriozie, ktorej przyczyna moze byc stres. Trzeba jesc wiecej produktow z pozytecznymi bakteriami (jogurty, kapusta kiszona) albo nawet dodatkowo kupic w aptece jakies probiotyki.

O:Ogromny stres i rozregulowanie organizmu ZOLADEK 4 lata 7 miesiąc temu #6813

• Kahita
  • Kahita Avatar
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 0
Tu przyczyną jest stres więc warto poszukać co go powoduje. Jakieś problemy? Lekarstwa nie pomogą na zawsze a uzależnić się (psychicznie także) można od nich szybko. Siemię lniane pomaga jeśli chodzi o zaparcia i problemy z jelitami. I jak pomogło Ci coś?
Moderatorzy: barb, karolina

Uwaga: Naturalne i alternatywne metody leczenia mogą zastąpić leki chemiczne, ale nie zastąpią zdrowego rozsądku. Pamiętajmy, żeby w poważniejszych przypadkach skorzystać z pomocy lekarza.Nie odpowiadamy za skutki stosowania terapii opisywanych w tym serwisie, stosujesz je na własną odpowiedzialność.

Protected by R Antispam